Vlašim prohrála i druhý zápas pod vedením nového kouče Milana Matejky. Předchozí trenér Roman Nádvorník před přesunem na lavičku prvoligové Příbrami udržel s týmem v jedenácti kolech neporazitelnost. Naopak baníkovci dokázali odčinit domácí porážku od Varnsdorfu.

V úvodu utkání přitom měla navrch Vlašim, ale Bálek ani Jungr své šance neproměnili. Vzápětí přišel na druhé straně trest, když se po Jungrově hrubé chybě dokázal z rohu vápna prosadit střelou na vzdálenější tyč Podrazký. Vstřelená branka Baník povzbudila a na vlašimského brankáře Jíchu se valily další útoky. Další branku ale hosté nevstřelili a do hry se znovu postupně dostávala opět Vlašim. Větší příležitost si však nevypracovalo ani jedno z mužstev. Baník tak po prvním poločase vedl nad soupeřem nejtěsnějším rozdílem 0:1.

Miroslav Podrazký vstřelil už svoji devátou branku v soutěži a ve druhém poločase mohl přidat i další.
V úvodu druhého poločasu mohl vyrovnat po rohovém kopu Bukač, ale hlavou mířil mimo. Hrálo se převážně na polovině Sokolova, ale vyrovnání ne a ne přijít.

Hosté hrozili pouze z brejků. Vyrovnání měl na kopačce Janda v 64. minutě, ale zamířil těsně vedle. Dvacet minut před koncem mohl vedení navýšit Vaněček, Jícha však jeho střelu výtečně vyrazil. Osm minut před koncem vypálil Jungr jen do Bertelmana. Vlašim tak poprvé v sezoně prohrála na vlastním hřišti. Tři body si za nejtěsnější vítězství odvezl Baník Sokolov.

Vlašim – Sokolov 0:1
Poločas: 0:1. Branka: 19. Podrazký. Rozhodčí: Ochotnický – Kocián, Paták. ŽK: 1:2 (Nešpor – Studík, Javorský). Diváci: 780.
Vlašim: Jícha – Nešpor, Petrů, Krmpotič, Schuster – Průcha, Droppa (80. Nádeníček), Süsser (46. Janda), Jungr – Bukač (68. Boháč), Bálek. Trenér: Matejka.
Sokolov: Bertelman – Kaplan, Studík, Kura, Šmerda – Dittrich (90. Pilař), Čada, Podrazký, Javorský, Vaněček – Duchnič (74. Mlika). Trenér: Látal.