Fotbalisté Baníku dokázali vyloupit Vlašim

Sokolov, Vlašim – Fotbalisté Vlašimi podlehli ve druhé lize doma Sokolovu 0:1 a po druhé porážce za sebou přišli o první místo v tabulce, kde je vystřídala Dukla.

25.10.2010

FK Baník SokolovFoto: DENÍK

Vlašim prohrála i druhý zápas pod vedením nového kouče Milana Matejky. Předchozí trenér Roman Nádvorník před přesunem na lavičku prvoligové Příbrami udržel s týmem v jedenácti kolech neporazitelnost. Naopak baníkovci dokázali odčinit domácí porážku od Varnsdorfu.

V úvodu utkání přitom měla navrch Vlašim, ale Bálek ani Jungr své šance neproměnili. Vzápětí přišel na druhé straně trest, když se po Jungrově hrubé chybě dokázal z rohu vápna prosadit střelou na vzdálenější tyč Podrazký. Vstřelená branka Baník povzbudila a na vlašimského brankáře Jíchu se valily další útoky. Další branku ale hosté nevstřelili a do hry se znovu postupně dostávala opět Vlašim. Větší příležitost si však nevypracovalo ani jedno z mužstev. Baník tak po prvním poločase vedl nad soupeřem nejtěsnějším rozdílem 0:1.

Miroslav Podrazký vstřelil už svoji devátou branku v soutěži a ve druhém poločase mohl přidat i další.
V úvodu druhého poločasu mohl vyrovnat po rohovém kopu Bukač, ale hlavou mířil mimo. Hrálo se převážně na polovině Sokolova, ale vyrovnání ne a ne přijít.

Hosté hrozili pouze z brejků. Vyrovnání měl na kopačce Janda v 64. minutě, ale zamířil těsně vedle. Dvacet minut před koncem mohl vedení navýšit Vaněček, Jícha však jeho střelu výtečně vyrazil. Osm minut před koncem vypálil Jungr jen do Bertelmana. Vlašim tak poprvé v sezoně prohrála na vlastním hřišti. Tři body si za nejtěsnější vítězství odvezl Baník Sokolov.

Vlašim – Sokolov 0:1
Poločas: 0:1. Branka: 19. Podrazký. Rozhodčí: Ochotnický – Kocián, Paták. ŽK: 1:2 (Nešpor – Studík, Javorský). Diváci: 780.
Vlašim: Jícha – Nešpor, Petrů, Krmpotič, Schuster – Průcha, Droppa (80. Nádeníček), Süsser (46. Janda), Jungr – Bukač (68. Boháč), Bálek. Trenér: Matejka.
Sokolov: Bertelman – Kaplan, Studík, Kura, Šmerda – Dittrich (90. Pilař), Čada, Podrazký, Javorský, Vaněček – Duchnič (74. Mlika). Trenér: Látal.

25.10.2010

SERVIS

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 14 900 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu:, - telefonicky : 354 420 826 - od 6:00 do 13:30, -emailem: alena.janotova@tritia.cz, , Pracovní doba:, - po-pá od 4:00 - 12:00 hod, 9:00 - 17:00hod, , Zaměstnanecké výhody:, -naturální výhody, -příspěvek k penzijnímu fondu , , Místo výkonu práce:, CHODOV, HLAVNÍ 694. Pracoviště: Tritia spol. s r.o. 002, Hlavní, č.p. 694, 357 35 Chodov u Karlových Var 1. Informace: Alena Janotová, . Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 24 000 Kč Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Administrativní pracovník. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Dynamická kosmetická společnost hledá spolupracovníky., , Požadujeme:, - počítačové znalosti (email, word, excel, internet), zkušenosti s programem Pohoda nebo podobným, jazyková vybavenost (jeden až dva cizí, jazyky), příjemný hlasový projev, týmového hráče, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu., , Nabízíme: , - smlouvu na HPP, práci v příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, práci na , zajímavých zakázkách pro prestižní společnosti , , Pracovní doba: 08.00-16:30 hodin, , Místo výkonu práce: Karlovy Vary. Pracoviště: Fornica cosmetic s.r.o., Smetanova, č.p. 514, 356 01 Sokolov 1. Informace: Lenka Vlasatá, +420 777 287 255. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 20 000 Kč Pracovníci ostrahy, strážní ostraha. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Způsob kontaktu uchazečů:, - telefonicky od pondělí do pátku a to od 9:00 do 15:00 p. Jana Bužková - 722 364 328., , Upřesňující informace:, - příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není však, podmínkou, Certifikát strážného zajistíme., - nabízíme stravenky, možnost příspěvku na ubytování., , Pracovní doba:, - denní 12-ti hodinové směny ( od 7.00 do 20.00 hod ) v turnusu krátký - dlouhý týden., , Místo výkonu práce: Karla Havlíčka Borovského č.p. 2145, 356 01 Sokolov 1 (prodejna Lidl. Pracoviště: Pharm invest s.r.o. -003, Karla Havlíčka Borovského, č.p. 2145, 356 01 Sokolov 1. Informace: Jana Bužková, +420 722 364 328. Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 100 Kč Brusiči nástrojů a kovů Brusič - rovnač. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 105 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče : , - telefonicky : Po - Pá - 6:00 - 13:30 352 370 314/352 370 335/ 603 149 867, - osobně : BFG Czech s.r.o. Libavské Údolí 44 od 6:00 - 13:30, , Zaměstnanecké výhody:, - Příspěvek na cestovné, - stravenky. Pracoviště: Bfg czech s.r.o., 357 51 Kynšperk nad Ohří. Informace: Libuše Chmeliczková, +420 352 370 335.

Viktoria se představí na půdě Berouna

Jediné krajské derby v rámci Fortuna Divize bude k vidění od 14.00 hodin v sobotu 10. listopadu na stadionu FK Ostrov, tam dorazí Olympie Březová.

Je to tady, krajské derby

Slávisté zamíří do Velvar

Karlovy Vary – Ještě ani pořádně neodezněla hořká pachuť z projetého duelu s Benešovem, kde hráči karlovarské Slavie totálně propadli v závěru duelu a museli skousnout prohru 3:4, a už musí směrovat své myšlenky na sobotního soupeře TJ Velvary.