Přesto se hrál v Bukovanech zásluhou obou týmů znovu velmi kvalitní fotbal a domácí i přes chybějící Kanise a Svobodu byli hostům více než vyrovnaným soupeřem.

Bukovanští nastoupili do zápasu znovu se zbytečným respektem a od 15. minuty po střele Těšínského prohrávali 0:1. Po obdrženém gólu se ale oklepali a hned vzápětí mohli srovnat, když po rozehraném rohu nasměroval centr do šestnáctky hostí Krupička, ale šikovná teč Bílka hlavou poslala míč jen těsně vedle chebské branky. Vyrovnaný první poločas dokumentoval několik vteřin před závěrem Kavur, který se zjevil sám před gólmanem Černým, ale jeho tutovku zkušený gólman Unionu zlikvidoval.

Ve druhé půli byli již domácí lepším týmem na hřišti, v 58. minutě se také dočkali vyrovnání. K zahrávání přímého kopu se postavil Tomáš Krupička, jeho parádně umístěný dalekonosný pokus do šibenice vytáhl dalším povedeným zákrokem gólman Černý jen do břevna a Bílek obstaral gólovou dorážku, 1:1.
Vzápětí sice domácí odvraceli po rohu Unionu míč prakticky z brankové čáry, ale to bylo ze strany hostí prakticky vše. Mladíci kolem hrajícího trenéra Šebesty sice zaměstnávali domácí obranu protiútoky, ale do koncovky se příliš nedostávali.

Naopak Bukovany měly několik příležitostí a můžou litovat zejména zahozené příležitosti Šindeláře, kterého pěkně uvolnil Mika, a to tím spíše, že ve 41. minutě museli Bukovanští míč znovu vytahovat ze své sítě, když se po trestném kopu sice nejprve vytáhl domácí gólman Macháček, který zlikvidoval gólovku z bezprostřední blízkosti, ale na chytrou dorážku zkušeného Šebesty z hranice vápna nedosáhl. Přičemž zahrávání trestného kopu opět předcházela bouře nevole, když domácí reklamovali přidržení Miky, zatímco rozhodčí pískal jeho následný faul. V hektickém závěru hosté, podporováni skupinou svých příznivců, již výhru uhlídali.

Domácí i přes několik sporných výroků hlavního sudího mohli zápas zvládnout lépe, ale většinou se zbytečně podrážděně soustředili více na výroky rozhodčího než na samotnou hru.

TJ Baník Bukovany – FK Union Cheb 1:2 (0:1).
Branky: 58. Bílek – 15. Těšínský, 86. Šebesta. Rozhodčí: Janeček – Cvrk, Adamec. Diváci: 110.