Domácí borci začali utkání velice dobře. Už v 15. minutě se Bastl ocitl ve výborné pozici a střelou k tyči nedal Zahrádkovi šanci zasáhnout.
Ve 33. minutě vedli svěřenci kouče Dreiseitla už o dvě branky. Hostující obránci zapomněli na Koubu, který všem utekl a svůj brejk zakončil obstřelením brankáře.

Druhý poločas byl o něčem jiném. Spartak nastoupil jako vyměněný a nejenže dokázal vyrovnat hru, ale také skóre.
V 65. minutě Chodov předvedl rychlou kombinaci po pravé straně hřiště a Radek Bečvář přehodil gólmana Martince. Za dalších sedm minut vyslal Kopřiva na zteč Kočího a ten kličkou gólmanovi upravil výsledek na konečných 2:2.

FK Baník Sokolov B - Spartak Chodov 2:2 (2:0). Branky: 15. Bastl, 33. Kouba - 65. R. Bečvář, 77. Kočí. ŽK: 1:2 (90. Bartoš - 78. Kopřiva, 86. Tolstikov). Rozhodčí: Melničuk - Šmat, Balhar. Diváci: 40.
FK Baník Sokolov: Martinec - Burkyt, Oláh, Ferko, Vodrážka - Hudec, Benda, Pleva, Bastl - Kouba, Novotný. Střídali: Bartoš, Šaloun, Seman.
Spartak Chodov: Zahrádka - Kopřiva, Krásný, Kolařík, Wolarz - R. Bečvář, M. Bečvář, Volek, Kočí - Vachník, Koranda. Střídal: Tolstikov.