Zatímco Citice potvrdily výhru nad Unionem Cheb, svěřenci Jiřího Dreiseitla podruhé za sebou pouze remizovali.

Domácí Citice nastoupily proti soupeři posílenému o hráče A–týmu Duchniče, Kuru a Zachardu bez jakéhokoliv respektu a svým pohybem a především bojovností Citičtí zdárně využívali svého menšího hřiště. Hosté sice několikrát zahrozili, ale jediným výsledkem byla nastřelená tyč Duchničem. Naopak ve 36. minutě udeřilo na druhé straně hřiště, když se střelecký pokus Pinty z levé strany zastavil až v síti Baníku, 1:0. Tímto překvapivým stavem také skončila první půle.

Hosté po přestávce přidali na obrátkách, vytvořili si převahu a v 60. minutě také srovnali skóre. K zahrávání přímého kopu z dobrých čtyřiceti metrů se postavil Pleva a jeho oblouček zapadl do vzdálenějšího horního rohu citické branky, 1:1.

Hned vzápětí mohl domácímu celku vrátit vedení kapitán Peřina, který postupoval z pravé strany již ve vápně sám proti Zachardovi, ale sokolovský gólman jeho bleskový pokus nohou vyrazil mimo tyče. V 67. minutě tak přišli ke slovu znovu hosté, po rohovém kopu poslal juniorku do vedení neobsazený Novotný, 1:2.

Domácí borci ale nesložili zbraně a v 72. minutě se dočkali vyrovnání. Po autovém vhazování si počíhal na plachtící míč v šestnáctce Baníku Širochman a parádními nůžkami vystřihl konečnou remízu 2:2.

V závěru duelu se obě mužstva snažila strhnout výhru na svou stranu, ale již bez gólového efektu.