Oproti minulému ročníku nastoupil Baník ve velmi pozměněné sestavě. V základní sestavě se objevilo hned sedm nových hráčů. V brance odchytal zápas Buček, v poli pak přispěly k výhře svým výkonem posily Hájovský, Dvorník, Dvořák, Vrtělka, Glaser a Geňo, který se prezentoval třemi brankami. Ve druhé půli si zahrál i mladík Benda.

Již v prvním poločase měl Baník územní převahu proti poctivě bránícímu domácímu celku. Hosté si vypracovali i tři gólové šance, ve kterých se ocitl Marián Geňo, ale útočník Sokolova proměnil až svou třetí příležitost, a to tu ve 44. minutě, když otevřel skóre utkání. Za tohoto stavu se odcházelo do šaten.

Nástup do druhé půle se Baníku povedl a hosté rychle vedli už rozdílem tří branek. Ve 47. minutě opět řádil Geňo a o minutu později se prosadil i Glaser.
Postupem času Souš inkasovala další branky. Hattrick zaznamenal Marián Geňo v 80. minutě. Ještě před ním se ale prosadil střídající Šilhan, který nahradil Mliku.

Sokolov tak pohárové utkání dovedl v poklidu do vítězného konce a po výsledku 5:0 postupuje do dalšího kola Ondrášovka Cupu. Dalším soupeřem bude Admira Praha.

Souš – Sokolov 0:5 (0:1)
Branky: 44. 47. a 80. Geňo, 48. Glaser, 67. Šilhan. ŽK: 3:2 (18. Štípek, 84. Duran, 89. Urban - 26. Vrtělka, 76. Glaser). Rozhodčí: Ochotnický - Mecl, Košec. Diváci: 250.
FK Baník Souš: Unger - Popelka, Horák, Duran, Walter, Wagner, Ihracký, Urban, Štípek, Faltus, Smrž.
FK Baník Sokolov: Buček - Blažek, Hájovský, Dvorník, Dvořák (Čada) - Glaser (Benda), Vrtělka, Šindelář, Vaněček - Mlika (Šilhan), Geňo.