Oba celky začaly velice opatrně. Do první vážnější příležitosti se ale dostali domácí borci, když ve 12. minutě pálil Roman Domin. Sokolovský brankář ve službách Spartaku Lukáš Šourek byl velice pozorný.
Vzápětí udeřilo na druhé straně. Po závaru před brankou Dvořáka propadl míč až před Michala Klemeru a ten nikým nehlídán z hranice malého vápna prostřelil domácího gólmana.

Ve 24. minutě se uvolnil hostující Martin Vachník, ale přestřelil. Domácím borcům se podařilo vyrovnat ve 35. minutě. David Čada se otočil okoloobránce a střelou k bližší tyči prostřelil Šourka.

V dalších minutách prvního poločasu si svěřenci kouče Jiřího Dreiseitla vytvořili ještě několik šancí, ale nikdo už nemířil do černého.
Ve druhém poločase se začalo hodně zostra. Hráči obou celků přitvrdili a rozhodčí musel vytáhnout žlutý kartónek a ukázat ho hned dvěma hráčům.

V 54. minutě nebezpečně centroval Radek Kaňok a gólman Jakub Dvořák měl plné ruce práce, aby vytáhl míč na rohový kop.
Příznivci Baníku, kteří na zápas dorazili, se mohli radovat v 62. minutě. Roman Domin prokličkoval okolo několika hráčů Spartaku a z malého vápna propálil Šourka.

Vzápětí na druhé straně nebezpečně pálil Krupička, ale Dvořák vytáhl jeho dělovku na rohový kop.
Když běžela 69. minuta, David Čada našel rozeběhnutého Miloslava Čertíka, a hned to bylo o dvě branky. Šourek neměl šanci.
Z vítězství se tak radovali hráči juniorky a rozloučili se s fanoušky výhrou v poměru 3:1.

Sokolov B – Chodov 3:1

Poločas: 1:1. Branky: 35. Čada, 62. Domin, 69. Čertík – 16. Klemera. ŽK: 2:2 (Duben, Čertík – Krupička, Širochman). Rozhodčí: Hlaváč – Miška, Berka, DS Vošmik. Diváci: 280.
Sokolov B: Dvořák – Ferko, Šaloun, Duben, Nápravník, Bereczký (79. Doležal), Puchmertl, Čada (71. Kratochvíl), Bastl, Čertík (87. Pleva), Domin. Trenér: Dreiseitl.
Chodov: Šourek – Krupička, Širochman, Štěpán, Vondráček (83. Kastl), Kočí (70. Šteg), Klemera, Joza, Dušek, Kaňok, Vachník (90. Kovařík). Trenér: Schveiner.