SK Dolní Rychnov B – Spartak Chodov B 2:7 (1:3). Pro další vysokou výhru si vedoucí celek soutěže zajel do Dolního Rychnova. Za hosty se dvakrát trefili Rudolf Sedláček, Benesch a Ondruška, jednu branku připojil Ševc. Za domácí se zapsali do střelecké listiny Machačka a Singer. Rozhodčí Vejvoda se před třiceti diváky obešel bez udělování žlutých karet.

Dynamo Krajková – SKF Kraslice B 3:0 (2:0). Po výprasku v Březové si krajkovské Dynamo opět spravilo chuť, když doma porazilo béčko Kraslic. O domácí branky se podělili Hereit, Císler a Petrák. Sudí Stodola udělil jednu žlutou kartu domácímu týmu. Zápas sledovalo dvacet diváků.

Baník Svatava – Olympie Březová B 3:1 (2:0). Baníkovci si vytvořili v prvním poločase dvoubrankový náskok, který si po přestávce pohlídali. Střelecky se dařilo Strejčkovi, který zaznamenal hattrick, za hosty snižoval Szolar. Před zraky třiceti diváků řídil zápas sudí Eliáš, který nemusel napomínat hráče kartami.

FK Jindřichovice – Sokol Šindelová 3:5 (2:2). V desátém utkání sezony se sokolové ze Šindelové konečně dočkali výhry, když strhli ve druhé půli vedení na svou stranu. Premiérové vítězství obstaral dvěma brankami Klepáček, po jedné brance připojili Beneš, Gubčo a Ilek. Za domácí skóroval dvakrát Fojtík, jednou potom Račák. Rozhodčí Bubanec napomenul domácí hráče jednou žlutou kartou, hosty potom rovnou šestkrát. Duel sledovalo rekordních 120 diváků.

Staré Sedlo – Baník Krásno 4:1 (2:0). Dvě branky Jokeše a jedna Jůzka a Srpa stačily na tříbodový zisk domácího týmu. Hosté snížili ve druhém poločase zásluhou Lorenze. Rozhodčí Stodola udělil celkem pět žlutých karet, čtyři na domácí, jednu na hostující straně. Utkání navštívilo padesát platících diváků.

Spartak Horní Slavkov B – Sport klub Oloví 3:1 (0:0). Na hřišti v Horním Slavkově padaly branky až po přestávce. Z výhry se před čtyřiceti diváky nakonec radovala domácí jedenáctka zásluhou dvou branek Čepičky a jedné Bajera. Branku horalů z Oloví zařídil Hofman. Hlavní arbitr utkání, rozhodčí Bubanec, napomenul domácí tým dvěma žlutými kartami, hráče z Oloví rovnou čtyřmi. Zápas sledovalo čtyřicet příznivců.

Baník Union Nové Sedlo B – Sokol Kaceřov 2:4 (2:3). Branky Stanislava Suchého a Charváta na bodový zisk domácímu výběru nestačily. Za hosty dvakrát skóroval Šellong, jednu branku připojili Žiga a Němec. Před třiceti diváky řídil zápas rozhodčí Eliáš, ten vytáhl žluté karty celkem pětkrát, dvě udělil domácímu týmu, třikrát napomenul hosty.

Sokol Chlum – OSS Lomnice B 1:2 (0:1). V těžkém utkání na hřišti Chlumu zásluhou branek Poláka a Nováka brali hosté znovu tři body. Branku domácího Sokolu vstřelil Baumruk. Zápas bez udělování žlutých karet řídil sudí Melničuk. Utkání sledovalo třicet diváků.