FK Baník Sokolov B žáci – FK Baník Most B 1:2 (0:0). Domácí se krátce po přestávce ujali vedení Badochou, ale hostům vystřílel výhru po hodině hry dvěma slepenými góly Sommer.
Branky: 41. Badocha – 61. a 66. Sommer. Rozhodčí: Buzna.

Baník Bukovany – Olympie Březová 0:2 (0:2). V utkání na umělé trávě v areálu Baníku v Sokolově padly obě branky již v prvním poločase duelu a obě také do sítě účastníka krajského přeboru z Bukovan. V 17. minutě poslal Olympii do vedení Neumann, ve 30. minutě potom zvýšil na konečných 0:2 Bendík.
Branky: 17. Neumann, 30. Bendík. Rozhodčí: Krejčí, Hányš, Vaněček.

FK Baník Sokolov A žáci – FK Baník Most A 1:2 (0:1). Hosté vyhráli první půli zásluhou Patáka. Domácí sice po přestávce vyrovnali, když se trefil Immer, ale poslední slovo měli opět Severočeši, přesněji Jednot, který vrátil výhru na stranu Mostu.
Branky: 50. Immer – 26. Patrák, 58. Jednot. Rozhodčí: Buzna.