Úvodní desetiminutovka patřila aktivněji hrajícímu domácímu týmu. Branku hostí však Bukovanští neohrozili, dvě střely z dobrých pozic zamířily mimo, Svoboda ve svém brejku stíhán obráncem volil raději přihrávku, která adresáta nenašla. Poté hosté z Královského Poříčí vyrovnali hru a do konce poločasu měli mírnou převahu. Dva jejich gólové pokusy však kryl domácí gólman Balada.

Po přestávce domácí fotbalisté zlepšili důraz a hrál se tak vyrovnanýduel. V 60. minutě také padla jediná branka utkání. Z levé strany přiťuknul míč Bezděkovský volnému Srbovi a ten prostřelil Dvořáka v brance Poříč, 1:0.

Hosté se snažili o rychlý kontr, ale proti bojovně hrajícím domácím se jen těžko prosazovali. Naopak museli čelitnebezpečným protiútokům Bukovan. V 84. minutě tak museli odvracetmíč až z brankové čáry po hlavičce Bezděkovského. V závěru se utkání trochu přiostřilo. Minutu před koncem měl slibnou pozici k vyrovnání hostující Majer, ale rovněž jeho pokus v domácíšestnátce byl nakonec zblokován.

Baník Bukovany - Baník Královské Poříčí 1:0 (0:0)