Soupeři se nakonec rozešli smírně, ale nouze o dramatické situace rozhodně nebyla.
První poločas? Ten by se dal také nazvat festivalem neproměněných příležitostí domácího Miroslava Lelka. Ten poprvé vystrašil hostující obranu v 8. minutě, když pěkně zakroutil svou dalekonosnou střelu z levé strany a gólman Bukovan se musel hodně natahovat, aby míč vytěsnil mimo své tyče. Vzápětí po Mackově akci a následné střele se dostal Lelek k teči, ale zasáhl jen Stropka v brance Bukovan.

Hosté naproti tomu začali vlažně, ale jejich první útočná akce v 15. minutě znamenala branku. Marek Kavur v rychlém protiútoku hledal ve vápně lépe postaveného spoluhráče. Svou přihrávkou sice trefil pouze domácího obránce, který mu však vrátil míč na kopačky, a pro bukovanského hráče nebyl problém trefit odkrytou branku Březové – 0:1.

Poté znovu pokračoval březovský Lelek ve svých „gólovkách“. Ve 21. minutě vystihl překvapivý odraz míče za hostující obranu, ale sám proti gólmanovi Bukovan se neprosadil. Ve 28. minutě si pro změnu počíhal u pravé tyče na přihrávku Kašpara z levé strany, poskakující míč ale netrefil. Ve 32. minutě již byli domácí konečně úspěšnější. K zahrávání přímého kopu se postavil domácí kapitán Macek. Na jeho povedený centr si seběhl Brabenec, ten sice gólmana ještě nepřekonal, ale odražený míč vrátil do sítě Bukovan Borák, 1:1.

Ve 35. minutě přišel důležitý moment pro další vývoj zápasu. Obránce Baníku Šindeláře při rozehrávce na těžkém terénu obral o míč domácí Průcha a jeho brejk zastavil daleko před velkým vápnem gólman Bukovan Stropek. Za svůj zákrok ale obdržel červenou kartu, hosté tak zápas dohrávali pouze v deseti, navíc do branky musel Jan Lazebník.

Po téměř pětiminutové pauze se začalo znovu hrát. A hosté byli paradoxně do konce poločasu aktivnější. Dalekonosná střela Miky ze 30 metrů těsně minula domácí branku. Průnik stejného hráče vzápětí zastavil až v pokutovém území domácí Koco, který mu vypíchl míč.

Druhý poločas začali Březovští znovu náporem. Nejprve střílel tvrdě zprava Průcha, ale Lazebník byl připraven. Po něm v pádu Kašpar minul branku Bukovan. Hosté spoléhali na brejky. To se jim dařilo, ale k jejich nevoli zastavoval akce pomezní sudí pro ofsajdy.
V 73. minutě tu byli se svou šancí opět domácí. Lelek napálil míč přesně pod břevno, ale Lazebník perfektním zákrokem míč přizvedl nad. Neujala se ani hlavička březovského Kašpara.

V 87. minutě navíc odputoval pod sprchy po druhé žluté kartě také hostující Šindelář, a domácí tak měli krátkou výhodu dvou mužů v poli. Obranu Bukovan již do závěrečného hvizdu ale nedokázali překonat. Hosté se stejně jako domácí sympaticky, i v oslabené sestavě, snažili strhnout výhru v závěru na svou stranu, to se jim také po centru v nastaveném čase podařilo, ale rozhodčí jim odpískal nakonec útočný faul, a skóre se tak již neměnilo.

Olympie Březová – Baník Bukovany 1:1 (1:1).

Branky: 32. Borák– 15. Kavur. Rozhodčí: Nehasil – Tichota, Rousek. Diváci: 170.
Olympie: Semotam – Büchner, Machálek (83. Tišl), Walter, Koco (89. Bendík), Kašpar, Borák, Macek, Brabenec (68. Prečan), Průcha, Lelek.
Bukovany: Stropek (od 35. Lazebník, který střídal Svobodu) – Šindelář, Kanis, Bílek, Pařil, Bezděkovský, Mika, Závorka (56. Kukla), Kavur (50. Formánek), Ouředník, Svoboda (35. Lazebník).