Svěřenci Lubomíra Krupičky po třech výhrách v řadě, kdy si poradili postupně s Královským Poříčím, Hazlovem a Františkovými Lázněmi, okusili znovu hořkost porážky. Drmoul se ukázal nejen jako silné mužstvo, ale hlavně efektivní.
V úvodu zápasu se hrálo především ve středu pole. První příležitost přišla v 15. minutě, když přizvedl centr nebezpečně hlavou domácí Kavur, ale Bílek se svým skluzem před opuštěnou brankou na míč nedosáhl. Vzápětí předvedl svůj důraz při průniku Krupička, jeho pokus byl ale zblokován mimo tyče Drmoulu.

Byli to ale domácí, kdo musel v utkání jako první vytahovat míč ze své sítě. Probíhala 22. minuta zápasu, domácí obrana sice zblokovala střelecký pokus hostí, ale na odražený míč si počíhal osamocený Mucek a poslal ho mezi bukovanské tyče, 0:1.
Domácí branka zaskočila, vzápětí pronikl po levé straně Kafka, ale těsně minul vzdálenější tyč, poté zahrozil svou přízemní střelou ze 30 metrů také hostující Marian Semančík, ale jeho pokus se rovněž nevešel do branky.
Baníkovci se poté znovu zklidnili a začali hrát. V závěru poločasu zatlačili soupeře, vytvořili si několik náznaků příležitostí, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Nebezpečnou šanci měl zejména po centru Bezděkovského Kanis, ale ve vápně mu soupeř nenechal prostor k zakončení.
Druhou půli začali domácí znovu aktivně. V 58. minutě sice Bezděkovský po centru zprava osamocen u levé tyče ještě neusměrnil míč mezi tyče, ale o tři minuty později již byl bukovanský forvard úspěšnější, když si po dalším centru zprava seběhli na míč hned tři hráči domácího týmu a mohli si dávat přednost, kdo ho pošle do branky Drmoulu, 1:1.

Na druhé straně zahrozil svojí patičkou sice opět Kafka, ale netrefil branku. Domácí šli znovu za výhrou. Na hřiště se po 70. minutě podíval domácí Svoboda a hned vzápětí se řítil do brejku, gólman Drmoulu Vízner jeho příležitost však včasným vyběhnutím zmařil.
V 75. minutě tak udeřilo znovu před brankou Bukovan, nenápadný přízemní trestný kop z pravé strany tečoval v šestnáctce Vlastimil Semančík a míč proskočil do domácí branky.

Baníkovci se snažili až do konce zápasu alespoň o vyrovnání, ještě v nastavení u levé tyče těsně minul míč po centru osamocený Svoboda, vyrovnat se jim ale znovu nepodařilo.

Baník Bukovany – Sokol Drmoul 1:2 (0:1).
Branky: Bezděkovský – Semančík Vl., Mucek.
Rozhodčí: Hodač – Krejčí. Balhar. Delegát: Sedláček. Diváci: 180.
Bukovany: Macháček – Fousek, Mika, Pařil, Formánek, Krupička, Ouředník, Bílek (71. Svoboda), Kanis (83. Kešner), Kavur, Bezděkovský. Trenér: L. Krupička.