Ten totiž neuspěl ani ve čtvrtém kole sokolovského zimního turnaje, který pořádá na své umělce FK Baník Sokolov. Tentokrát spartakovci nestačili na mužstvo Královského Poříčí, kterému podlehli v poměru 2:4.

Samotné utkání načali lépe hráči Královského Poříčí, které poslal ve 22. minutě do vedení přesnou ranou Dufek. Z vedení se však Poříčí radovalo pouhé tři minuty.

Ve 25. minutě totiž opět prokázal svůj střelecký um chodovský mladíček Martin Vachník. Do konce prvního poločasu pak padla ještě jedna branka, a to do chodovské svatyně. Postaral se o ni ve 35. minutě poříčský Rajchrt. I po změně stran tvrdili fotbalovou muziku hráči Poříčí, kteří navíc vstřelili diviznímu týmu další dvě branky. V 56. minutě se podruhé zapsal do střelecké listiny poříčský Rajchrt.

Poté se dočkal brankové radosti i Spartak, za který skóroval Michal Svůra. Poslední slovo však opět měli hráči Poříčí, za které vstřelil svůj druhý gól v 81. minutě Dufek.

Chodov – Kr. Poříčí 2:4
Branky: Vachník, Svůra – Dufek 2, Rajchrt 2. Poločas: 1:2.