Úvod důležitého zápasu patřil hostům, kteří byli aktivnějším týmem na hřišti. To ale platilo pouze do 15. minuty, v té přišla první branková příležitost domácích. I když osamocený Kastl proti gólmanovi Jiskry Brožovi se svou střelou ve vápně neuspěl, domácí si zřejmě uvědomili, že se svým soupeřem můžou hrát.

Ve 24. minutě si po rychlém protiútoku a zbavení se obránce sice ještě Bečvář v rozhodující chvíli míč ukopl, ale o dvě minuty později již byl úspěšnější po centru z levé strany se svou hlavičkou chodovský kapitán Klemera, který správně vystihl odskok míče, 1:0.

Na začátku druhého poločasu byli hosté znovu aktivnější ve snaze srovnat skóre. Jejich dva náznaky šancí branku nepřinesly. Stejně tak na druhé straně zahrozili neúspěšně domácí ze standardních situací. V 52. minutě se však již měnilo skóre utkání. Rychlý protiútok po levé straně ukázal Kastl, jeho přihrávku zužitkoval z hranice vápna přesnou střelou Šteg a zvýšil domácí vedení, 2:0.

Nepříznivý vývoj zápasu pro hosty podpořilo v 55. minutě vyloučení Lukáše Houdka po druhé žluté kartě. Nekompletní stav hostů na hrací ploše využili domácí bleskurychle. Po necelé minutě předvedl rychlý průnik tentokrát po pravé straně Šteg, který našel ve vápně Klemeru, který bombou o horní tyč zvýšil na 3:0.

Ale to nebylo zdaleka vše. V 59. minutě museli hosté míč vytahovat ze své sítě znovu, když se vřítil po dlouhém nákopu do šance Bečvář a přesnou střelou nedal brankáři Brožovi šanci. Hosté v této části nedokázali vůbec reagovat na rychlé kontry domácího týmu. Navíc v 62. minutě se odporoučel po svém zákroku pod sprchy také hostující Hančík a hned vzápětí zastavilo další míč v cestě do branky Aše břevno.

Další šance domácího Lembachera i Bečváře branku sice nepřinesly, ale dvě stovky diváků se dočkaly po další půlminutě, kdy po akci po pravé straně si Bečvář s Korendou mohli dát přednost v dopravení míče do sítě, 5:0. Šestou branku přidal v 69. minutě pěkným lobem přesně do vinglu vzdálenější tyče Šteg, 6:0.

Tento stav vydržel jen do 80. minuty, kdy střelou zpoza vápna dokončil Bečvář svůj hattrick, 7:0. O minutu později se po rychlém útoku trefil také přesnou střelou k tyči Šustr.

Hosté od 82. minuty po zranění dalšího hráče dohrávali pouze v osmi lidech. Z přímého kopu mohli zkorigovat, ale povedenou střelu vyrazil gólman Tolstikov. Když domácí Šustr následně sám před prázdnou brankou přestřelil, skóre se již neměnilo.

Spartak Chodov – Jiskra Aš 8:0 (1:0).
Branky: Bečvář 3, Klemera 2, Šteg 2, Šustr. Rozhodčí: M. Štěrba – Houdek, Rousek. ČK: Houdek Lukáš, Hančík Jozef (oba Aš). Diváci: 200.
Chodov: Tolstikov – Krásný, Štěpán (55. Šustr), Šustr, Ploc, Lembacher, Bečvář, Klemera, Šteg, Kastl (65. Kolařík), Koranda (68. Eszenyi). Trenér: Jaroslav Pinc.
Aš: Brož – Smáha, Šiler, Abulkasim, A. Houdek, L. Houdek, Novák, Bado, Jarausch (60. Čerňanský), Kolář, Hančík. Trenér: Jaroslav Smáha.