Béčko Sokolova se po středeční prohře 6:0 s pražskou Spartou ve Františkových Lázních vypraví do Českého Brodu. „My jdeme do každého utkání s tím, že chceme uspět. Ani teď to není jiné, navíc určitě nechceme jet 180 kilometrů k zápasu jen s tím, že si necháme dát nějaké branky a zase pojedeme zpátky,“ má jasno o motivaci svého týmu trenér Jiří Dreiseitl.

Navíc jak hráči, kteří v Sokolově zůstávají, tak i ti, s kterými se na Baníku po sezoně rozloučí, by podle kouče měli také bojovat o vlastní prestiž. „Samozřejmě pro obě skupiny hráčů bude lepší, když se utkání zvládne,“ říká.
Sestava juniorky v Českém Brodě bude pravděpodobně shodná s tou z posledního soutěžního utkání s Chodovem, včetně Davida Čady.

Loučení s divizí čeká po dvou sezonách i chodovský Spartak. Ten v sobotu v 17 hodin přivítá na svém stadionu béčko Mostu. Ani fotbalisté Chodova nebudou chtít zakončit své účinkování v divizi prohrou. „Pro spoustu hráčů, kteří zde byli na hostování, je to zřejmě poslední zápas v dresu Chodova. My se chceme důstojně rozloučit nejen se soutěží, ale hlavně s diváky, kteří na nás po celou sezonu chodili a fandili nám. Chceme jim předvést kvalitní výkon a vybojovat vítězství,“ říká před zítřejším zápasem trenér Spartaku Chodov Jiří Schveiner.