Pravda, více než na Spartu se hráči asi motivovat nemohou. Snad jen kdyby se v Sokolově představila Slavia. Přesto se i tentokrát očekává na stadionu ve Slovenské ulici slušná návštěva, která požene baníkovce za vítězstvím.

„Myslíme si, že přijde okolo dvou tisíc diváků. Důvod je jednoduchý. Hraje se ve všední den v půl čtvrté, a to také není ideální doba pro fotbal. Spousta lidí je ještě v práci, ale hrát se takto musí, kůli dennímu světlu,“ vysvětluje sportovní ředitel Vítězslav Hejret.

Na utkání se Spartou klub připravil speciální parkovací plochy. „Myslím si, že teď to nebude zapotřebí. Jak už jsem vysvětlil, tak velikou návštěvu, jako byla na Spartě, neočekáváme. Navíc všechny plochy, které jsme připravili, nebyly naplněné,“ přidává sportovní ředitel FK Baník.

David Vaněček, Jaromír Šmerda nebo Jaroslav Dittrich budou určitě maximálně motivovaní, protože v Mladé Boleslavi působili. „Myslím si, že právě oni budou hodně spoluhráče hecovat. Ale asi to nebude tak jako proti Spartě. Přeci jen je to ten nejvyšší top soupeř, který je,“ pokračuje Vítězslav Hejret.

A na koho se mohou těšit diváci? Marek Kulič nebo Šírl jsou jména, která by mohla ochozy naplnit. „Já sám jsem zvědavý na mladého Chramostu. Myslím si, že i Kulič je pro fanouška velice známé jméno. Každopádně Boleslav přijede s vizitkou týmu, který porazil letos suverénní Plzeň,“ vyjmenoval Hejret taháky pro diváky.