Domácí nastoupili do utkání s několika posilami z A týmu a také s odhodláním konečně protrhnout nepříznivou bilanci a zabodovat naplno. „V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, soupeři se spíše oťukávali a ani jedno mužstvo si nevytvořilo vážnější příležitost, až na naši chybu a následnou penaltu v závěru poločasu,“ hodnotil trenér sokolovské juniorky Jiří Dreiseitl první poločas. Hostující Franěk ale naštěstí pro domácí poslal míč ze značky pokutového kopu nad domácí branku.

„Ve druhém poločase jsme chtěli zlepšit náběhy do šestnáctky, a také naši agresivitu v obou vápnech. To se nám myslím dařilo, bohužel soupeř dobře řešil brejkové situace a z jedné takové nás potrestal,“ popisuje Dreiseitl úvodní branku utkání.

Po inkasované brance převzali otěže zápasu do rukou sokolovští hráči. „Opět jsme ale neproměnili své šance,“ pokračoval zklamaně Dreisetl. Nakonec se jeho svěřencům podařilo srovnat Kratochvílem v 82. minutě utkání. Hosté ale o tři minuty později znovu kontrovali.

„Když jsme se nadechovali k závěrečnému náporu a chtěli jsme za vyrovnaného stavu strhnout výhru na svou stranu, rozhodčí pískl nesmyslnou standardní situaci, ze které jsme inkasovali,“ kroutí nevěřícně hlavou trenér juniorky a dodává: „Hrozně se nadřeme na gól, naproti tomu velmi jednoduše inkasujeme. Nezbývá nic jiného, než pracovat dál a pokusit se bodovat v Chomutově, říká závěrem.“