Domácí začali lépe, již v první minutě se ocitl sám před gólmanem Hroznětína domácí kapitán Bobčík, ale Zavorala nepřekonal. Hosté byli úspěšnější ve 20. minutě, kdy dostal centr na levou stranu hřiště Pesser, pokryl si míč před dotírajícím obráncem a levačkou ho poslal do levého horního rohu domácí branky, 0:1. Ve 27. minutě zaúřadoval hroznětínský útočník znovu, domácí mu znovu nechali prostor, a tak střelou pod obráncem zvýšil na 0:2. Vzápětí mohli domácí snížit, ale Hleba otřel svůj pokus jen o tyč branky Olympie. Na druhé straně hřiště po rohovém kopu zahrozil kdo jiný než Pesser a i tentokrát míč zamířil do tyče.

Kynšperku se ale přece jen podařilo do poločasu srovnat stav. Nejprve ve 37. minutě napřáhl z dobrých třiceti metrů ke střele Rakovan. Svojí bombou sice rozezvučel pouze břevno, ale míč zezadu trefil hlavu hroznětínského gólmana a zamířil zpět do sítě, 1:2. Navíc se o dvě minuty později dostal do brejku Jan Lhota, a i když se štěstím, přece jen našel skulinku pod vyběhnutým gólmanem a vyrovnal tak na 2:2.

I druhý poločas zahájil domácí kapitán svou šancí, ale pálil jen nad. Poté již znovu řádil hroznětínský Pesser. V 68. minutě poslal svůj celek znovu do vedení, v 70. minutě potom svojí již čtvrtou brankou v utkání zvýšil na 2:4. Dílo zkázy pro domácí celek dokonal v 79. minutě po rohovém kopu hlavičkovým zásahem Brichcín a stanovil tak konečný účet zápasu.

Slavoj Kynšperk – Olympie Hroznětín 2:5 (2:2).
Branky: 37. J. Lhota, 39. rakovan – 20., 27., 68. a 70. Pesser, 79. Brichcín.
Kynšperk: Oračko – Mikleš, Kardoš, Hanzlíček, Panský (81. Kučera), Bobčík, M. Lhota, Plecitý, Hleba (88. Vágner), Rakovan, J. Lhota.
Hroznětín: Zavoral – Koch (83. Šolle), Klas, Paluska, Benda, Zburník, Brichcín, Ondráček, Kodajek, Eret, Pesser.
Rozhodčí: Hlavatý – Kroupa, Topinka.