1. FC Vřesová – BU Nové Sedlo B 11:0 (4:0). Tentokrát si vyzkoušeli fotbalisté Vřesové hřiště v Nové Roli a ani tam nenašli přemožitele. Naopak, svému soupeři nasázeli rovnou jedenáct branek. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Pojar, Krejčiřík, Půlpán a Ferko, po jedné trefě připojili Michálek, Galla a Sedláček. Utkání před 25 diváky řídil laický rozhodčí. ŽK 1:1.

OSS Lomnice B – SK Oloví 5:2 (2:1). I tentokrát si lomničtí fotbalisté připsali tři body. O výhru nad horaly z Oloví se postarali dvěma brankami Matoušek a Janovský, jeden gólový zásah obstaral Kníř. Za hosty znovu skóroval kanonýr Valach, kterému sekundoval Hofman. Zápas před 30 diváky řídil jako hlavní sudí Štěřík. ŽK: 2:2.

FK Jindřichovice – Baník Král. Poříčí B 3:4 (1:2). Po prohře v Březové Jindřichovice nebodovaly ani v domácím prostředí, přestože vstřelily tři branky. Hosté naopak po dvou utkáních opět okusili pocit vítězství. Za domácí skórovali Potočný, Schwarz a Fojtík. Za hosty se zapsal do střelecké listiny dvakrát Thiele, po jedné brance přidali Koněvalík a Kirchner. Zápas řídil před 40 diváky sudí Dvořák. Hráno bez karet.

Baník Svatava – Olympie Březová B 4:0 (1:0). Svatava pokračuje ve vítězném tažení. V prvním poločase se domácí ujali jednobrankového vedení, po přestávce zasadili hostům další tři gólové údery. O výhru se tentokrát postarali David a Roman Reismüllero – vi, Majer a Strejček. Před 20 diváky rozhodoval sudí Stodola. ŽK 1:2.

Dynamo Krajková – SK Dolní Rychnov B 2:4 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase se střelci přece jen našli, úspěšnější byli ale ti v barvách Dolního Rychnova. Hosté si tak po šesti porážkách v řadě připsali konečně výhru. Domácí si na první vítězství v sezoně budou muset dále počkat. Branky: Hereit, Kučera – Štěpánek, Verner, Kalabza, Šťáhlavský. Utkání řízené rozhodčím Kramperou sledovalo 10 diváků. ŽK 3:1. ČK: 1:0.

Spartak H. Slavkov B – Baník Krásno 3:0 (2:0). Domácí se již v prvním poločase ujali dvoubrankového vedení, po přestávce pečetili svou výhru dalším gólem. Do střelecké listiny se zapsali Řepka, Jonáš a Bajer. Před 30 diváky řídil utkání laik.