Miroslave, gratulace k brance a také k vítězství. Jaké bylo utkání s Karvinou?
Moc děkuji. Všichni diváci viděli, že zápas s Karvinou byl velice těžký. Horko těžko jsme se k nim dostávali. V prvním poločase jsme navíc ztráceli míče a hosté chodili do brejků. Když se ale ohlédnu za zápasem, tak si ani jednu vážnější šanci nevytvořili.

Poslední zápasy hrajete důsledně v obraně. Na hrotu je pouze Oleg Duchnič…
Jak v Mostě, tak i s Karvinou jsme hráli na pět záložníků. Naším cílem je hrát vzadu na nulu a věříme si, že nějaký ten gól dáme.

Takže se vám vaše předsevzetí na sto procent splnilo…
Ano. Jsme maximálně spokojeni.

Pokud se podíváme na samotné utkání. Co vám trenéři říkali o přestávce v šatně?
Upozorňovali nás na to, že nesmíme ztratit hlavu. Výsledek 0:0 hrál více do karet nám než soupeři. Můžeme dát branku v devadesáté minutě a to se nám povedlo už o něco dříve. Hlavním cílem bylo hrát v obraně na nulu.

Následně jste začali hrát na brejky. Do hry přišel i Jiří Mlika, který pomáhal Olegu Duchničovi. Škoda , že se vám nepodařilo vstřelit další gól…
Je to škoda. Kdyby se nám podařilo dotáhnout nějaký ten brejk, tak by to bylo 2:0 a hodně bychom se uklidnili. V podstatě by bylo hotovo. Takto jsme se ještě ne báli, ale museli jsme hrát na sto procent i směrem dozadu.

Hráči Karviné byli v závěru hodně nepříjemní nebo chodili do plného obranného bloku, takže neměli šanci?
Tak chodili do nás, ale my jsme bránili velice dobře. Bylo to nepříjemné. Útočník Opic je hodně vysoký a pro obránce dost nepříjemný.

Nicméně jste ho dokázali ubránit…
To jo. Poradili jsme si s ním a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli a připsali si další tři body.