Tentokrát se vrátili bez bodu ze hřiště karlovarské Lokomotivy, kde prohráli 2:0. Na prohře se však podepsala především místy až neuvěřitelně špatná koncovka mužstva. „Po celé utkání jsme měli obrovskou převahu. Dle mého názoru bylo držení míče 70:30 % v náš prospěch, poměr střel hovoří také jednoznačně, a to 21:6 opět v náš prospěch, z toho střely na branku 11:4,“ upřesňuje nevěřícně kouč Nového Sedla Stanislav Suchý, který dobře ví, že na šance se ale fotbal nehraje. „Nebyli jsme schopni dát branku, proto nás domácí po zásluze potrestali,“ potvrzuje Suchý.

V prvním poločase tak jeho svěřenci inkasovali branku po trestném kopu. „Dobře reagoval brankář Květ, ale naši obránci zaspali při dorážce,“ přibližuje trenér Baníku.

Druhou branku přidala domácí Lokáda ve druhém poločase. „Ta jde na vrub brankáře, který při výběhu netrefil balon, a domácí útočník tak nabídnutou šanci využil a pohodlně skóroval do odkryté branky,“ říká závěrem Stanislav Suchý, který se tak se svými svěřenci před sobotním zápasem s Citicemi zaměří právě na zlepšení koncovky.

Lokomotiva Karlovy Vary – TJ BU Nové Sedlo 2:0 (1:0)
Sestava Nového Sedla: Květ – Macák, Kovařík (53. M. Müller), Rubáš Zdeněk, Kubelka, Werner, Hejl, Machulka (72. Valta), Karásek, Burda (60. M. Rubáš), Farkaš.