Do čela tabulky poskočily Citice, které si poradily s březovskou Olympií. Na druhou Lomnici se díky výhře nad karlovarskou Lokádou dotáhli sokolovští mladší dorostenci, i když nutno podotknout, že hráči Lomnice mají utkání k dobru a případná výhra je znovu vrátí do čela turnaje.

Loko K. Vary – FK Baník Sokolov D – dorost 2:3 (2:1). Karlovarská Lokomotiva měla vynikající vstup do utkání. Již v první minutě borce z Růžového Vrchu poslal do vedení Jílek. Další branky padly ve 20. minutě duelu. Trefil se karlovarský Vaněk a za sokolovský dorost také Benda. Stavem 2:1 také skončil první poločas.
Ve druhé půli se však baníkovcům podařil dokonalý obrat. Dvacet minut před koncem nejprve srovnal svou druhou brankou v utkání Benda, v 85. minutě potom zajistil Sokolovu tříbodový zisk Tůma.
Rozhodčí: Krejčí, Hányš, Peschel. Branky: 1. Jílek, 20. Vaněk – 20. a 70. Benda, 85. Tůma.

Olympie Březová – Sokol Citice 3:7 (3:1). Rovněž druhé víkendové utkání turnaje přineslo dokonalý obrat. Skóre zápasu otevřel v 7. minutě březovský Neumann. Po necelé minutě bylo sice zásluhou Mouleho srovnáno, ale další trefy Neumanna a Kašpara zabezpečily Olympii poločasové vedení.
Po přestávce však citičtí fotbalisté uspořádali na umělce u sportovní haly střelecký koncert. Moule připojil ke své brance z prvního poločasu další čtyři, navíc se střelecky prosadili také Šiba s Burdou a stanovili tak konečný účet utkání na 3:7.
Rozhodčí: Hányš, Krejčí, Peschel. Branky: 7. a 20. Neumann, 32. Kašpar – 8., 48., 51., 61. a 78. Moule, 67. Šiba, 70. Burda.