Baník Královské Poříčí – Tirschenreuth 3:4 (3:1). Svěřenci trenérů Milana Gabrleho a Miroslava Bujáka vyhráli první poločas, když se trefili postupně Šellong, Moravec a Rajchrt. Hostům se ještě před přestávkou podařilo snížit zásluhou Dobohy. Druhý poločas již patřil pro změnu německému týmu. Ve 49. minutě snížil na 3:2 znovu Doboha. Po něm zaúřadoval domácí borec v dresu Tirschenreuthu Václavík, který v 51. minutě nejprve vyrovnal a v 78. minutě obstaral vítěznou trefu hostí.
Rozhodčí: Aubrecht, Krejčí, Vaněček
Branky: 15. Šelong, 17. Moravec, 34. Rajchrt – 22. a 49. Doboha, 51. a 78. Václavík.

FK Baník Sokolov B dorost – Spartak Chodov 1:0 (0:0). O výhře sokolovských dorostenců rozhodl v 88. minutě jedinou brankou zápasu Kašpar.
Rozhodčí: Balhar, Šmat, Cvrk. Branky: 88. Kašpar.

FK Baník Sokolov B – FC Viktoria Mar. Lázně 10:0 (4:0). Sokolovská juniorka měla otěže zápasu od úvodních minut pevně ve svých rukou. Nakonec nastřílela svému soupeř rovných deset branek. Dařilo se Novotnému , který se zapsal do střelecké listiny hned čtyřikrát.
Rozhodčí: Šmat, Balhar, Cvrk. Diváci: 50.
Branky: 22., 29., 58. a 78. Novotný, 30. Vodrážka, 31. Kuba, 62. Benda, 64. a 80. Hudec, 74. Pleva.
Sokolov: Makó – Burkyt, Oláh, Ferko, Vodrážka - Hudec, Benda, Pleva, Pachta - Novotný, Kouba. Střídající: Šaloun, Dvořák.
Mariánské Lázně: Šmejkal – Hadač, Švejda, Bušek, Jakubík – Drahorád F., Kabelák, Drahorád M., Daneziev – Kafka, Profan. Střídající: Bílek.