SOBOTA v 17 hodin

Krajský přebor: Kr. Poříčí – Chodov (ve Svatavě, v 10 hodin – Janoušek, Fraško, Bušek), Bukovany – Drmoul (10.30 – Hodač, Krejčí, Nehasil), Nové Sedlo – Hazlov (Hlavatý, Henych, Kroupa), Vintířov – Ostrov (Nehasil, Tichota, Hodač).

I. A třída: Lomnice – St. Role B (15 hodin – Bušek, Fraško, Janoušek) H. Slavkov – Žlutice (Vaněček, Novotný M., Janeček).

I. B třída: Březová – Kraslice (10.30 hodin – Janeček, Novotný M., Vaneček).

KP dorostu: Chodov – Ostrov (10.00 hodin – Košina).

KS dorostu: Loket – D. Rychnov (10.00 hodin – Adamec), Březová – Žlutice (13.30 hodin – Bubanec), Svatava – Nová Role (14 hodin – Košina), Habartov – Kynšperk (15 hodin – Francúz).

KP žáků: Sokolov B – FC Cheb (13 a 14.45 hodin – Kozák).

KP přípravek: Sokolov – M. Lázně B, M. Lázně (u sp. haly ve 13 hodin – Dokulil, Peschel), H. Slavkov – Sokolov B, Chodov (14 hodin – Janeček, Novotný).

Okresní přebor: Kraslice B – Šindelová (Topinka), Krajková – Oloví (Magula), Svatava – Kaceřov (Stodola), Jindřichovice – Lomnice B (Bubanec).

OP st. žáci: Nová Role – Kynšperk (10.00 hodin – Hányš), Habartov – D. Rychnov (10.00 – Magula), Nové Sedlo – Rotava (14 hodin – Stodola), Krajková – Citice (14.30 hodin – Magula).

OP přípravek: Loket – Habartov, Bukovany (13.30 hodin – Horvát), Lomnice – Svatava, N. Sedlo (10 hodin – Stodola).

NEDĚLE v 17 hodin

Divize žáků: Sokolov – Roudnice ( 10 a 11.45 hodin – Šmat, Melničuk, Balhar).

Krajský přebor: Sokolov B – Toužim (Henych, Hlavatý, Janeček).

I. A třída: Habartov – Rotava (14 hodin – Bubanec, Kobielský, Kobielský ml.)

I. B třída: Kr. Poříčí B - Nejdek (15 hodin – Chrástecký, Balhar, Vokoun).

KP dorostu: H. Slavkov – Nejdek (14 hodin – Kozák), Toužim – Nové Sedlo (14 hodin – Krejčí).

KS dorostu: Kr. Poříčí – Vojkovice (10 hodin – Košina)

KP žáků: Chodov – Aš (10 a 11.45 hodin – Janošek).

KS žáků: Březová – Loket (10 hodin – Bubanec).

Okresní přebor: Chodov B – Krásno (15 hodin – Šmat), St. Sedlo – Chlum (15.00 hodin – Melničuk), D. Rychnov B – Březová B (Stodola), H. Slavkov B – N. Sedlo B (Eliáš).

OP st. žáků: Bukovany – Kraslice (10.00 hodin – Kapusta), Kynšperk – Kraslice, Vintířov (10.00 hodin – Stodola).