Ve 30. kole se představili na pražském Strahově, kde sídlí béčko letenského klubu. Kvůli souběžně hranému utkání nastoupilo tentokrát áčko Sokolova v kombinované sestavě, a na hřišti se tak od prvních minut objevili Habai s Janáčkem.

Úvod utkání patřil sice domácím fotbalistům, kteří stále bojovali o potřebné body k záchraně druhé ligy, ale ve 23. minutě je dokonale zchladil Jiří Mlika, který po rychlém protiútoku křížnou střelou z hranice velkého vápna poslal hosty do vedení, 0:1. Vzápětí mohl zvýšit jeho kolega z útoku Radzinevicius z dalšího brejku, ale tentokrát jeho šanci zhatil perfektním zákrokem domácí gólman Švenger.

I druhý poločas začali lépe domácí hráči. Kromě Skalákova pokusu, který odvracel až z brankové čáry Janáček, se však sparťané prosazovali proti defenzivě sokolovských hráčů velmi těžko.

Baníkovci naproti tomu vyráželi k rychlým protiútokům. V 60. minutě se proháčkoval obranou Pražanů znovu Radzinevicius, ale jeho pokus zamířil mimo tyče. Poté ukázal své technické přednosti Vaněček, který přešel přes Valíčka a tvrdou střelou z úhlu řádně zaměstnal Švengra v domácí brance.
Jednobrankový náskok nakonec vydržel hostům až do 78. minuty duelu, kdy po přímém kopu Rady zahrál jeden ze sokolovských hráčů ve zdi rukou. Exekuce nařízeného pokutového kopu se ujal znovu kapitán sparťanského béčka Rada a chladnokrevnou střelou do horní části branky srovnal stav na 1:1.

V 80. minutě mohl obstarat vítězný zásah domácí Třešňák, kterému se podařilo prostrčit míč pod tělem sokolovského gólmana Bertelmana, ale ten nakonec odvrátil do bezpečí Martin Čupr. Závěr zápasu si již baníkovci pohlídali, a po Karviné si tak přivážejí bod i z Prahy.
Sparťanskému béčku nakonec bod k udržení stačil díky lepším vzájemným zápasům s Opavou, Hlučínem i Čáslaví.

AC Sparta Praha „B“ - Baník Sokolov 1:1 (0:1).

Branky: 78. Rada (pk) – 23. Mlika. Rozhodčí: Hrubeš - Filípek, Novák. ŽK: 68. Švenger - 69. Knakal. Diváci: 305.

Sparta Praha „B“: Švenger – Valíček, Švec, Droppa, Krch – Kadeřábek, Glaser (38. Skalák), Rada, Divíšek – Třešňák, Kraják (62. Putz). Trenér: Zdeněk Svoboda.
Baník Sokolov: Bertelman – Habai, Jašíček, Knakal, Čupr – Janáček, Kura (79. Komberec), Podrazký, Vaněček (90. Hucl) – Mlika (90. Bereczký), Radzinevicius. Trenér: Stanislav Purkart.