Lépe začali utkání hosté. Již v 5. minutě dostal pěknou přihrávku ze středu hřiště na levou stranu Reitmeier a svou přesnou střelou poslal Baník do vedení, 1:0. Hosté byli dále při chuti. V další šanci po akci Reismüllera a Frimla pálil z těžké přihrávky znovu Reitmeier vysoko nad. Ve 13. minutě pro změnu zahrozil Radim Reismüller, který ve vápně přešel přes dva hráče, ale nakonec z malého vápna zamířil rovněž nad domácí branku.

Po úvodní čtvrthodině se začali tlačit do soupeře také domácí. Dlouho se proti obraně Královského Poříčí nemohli prosadit. Nakonec po půlhodině pomohla chyba v rozehrávce Poříčí, při níž zůstal brankář daleko mimo své tyče, a lob lomnického kapitána Rudy Štěpanovského, který tak ze 35 metrů nasměroval míč do opuštěné hostující sítě, 1:1. Domácí branka povzbudila. O minutu později vyzkoušel z prakticky stejného místa štěstí Lorenz, ale Buják v brance Baníku nepříjemný oblouček padající přesně pod břevno vytáhl nad.

V závěru poločasu měl dvakrát „gól“ na kopačce domácí Michal Štěpanovský, ale z obou příležitostí střílel jen do brankáře. Na druhé straně ještě zahrozil znovu Reitmeier a šlo se poprvé do šaten.

Ve druhém poločase vzbudila silné emoce 58. minuta. Po hlavičce Rudolfa Štěpanovského vytahoval míč gólman hostí Buják z brankové čáry. Domácí viděli míč již v brance, rozhodčí ho ale po poradě s pomezním neuznal. Lomničtí diváci na tribuně viděli míč půl metru v brance, zpoza branky bylo pro změnu vidět, že míč brankovou čáru nepřešel. Utkání se poté řádně přiostřilo.

Domácí ale přesto nemuseli dlouho smutnit. V 64. minutě se prodral přes obránce Hauf a z těžkého úhlu poslal míč do branky, 2:1. O tři minuty později mohli domácí hosty dorazit. Po další akci Haufa a zásahu Krátkého poskakoval míč po brankové čáře, zasáhl tyč, ale tentokrát v brance neskončil. Následně ještě domácí reklamovali zásah hostí rukou v pokutovém území, ale bez výsledku.

V závěru se baníkovci snažili o vyrovnání. To se jim dlouho nedařilo. V poslední minutě ale zatáhl míč po levé lajně Thiele a jeho přihrávku do domácího vápna přetavil ve vyrovnávací branku Štípek. Bezprostředně poté rozhodčí ukončil zápas.

OSS Lomnice B – Baník Královské Poříčí B 2:2 (1:1).
Branky: 30. R. Štěpanovský, 64. Hauf – 5. Reitmeier, 90. Štípek.

Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 0:2. Diváci: 100.

Lomnice: Mar. Štěpanovský – P. Matoušek, M. Matoušek, Lorenz, Zindl, Ponc (64. Ohibský), R. Štěpanovský, Holubička (27. Mich. Štěpanovský), Zach, Fr. Krátký (85. Peleška), Hauf.
Kr. Poříčí: Buják – Zinner, Dubaj, Prchal, Fišer, Friml, Kováč (56. Jankovský), Mikyska, Štípek, Reismüller, Reitmeier (75. Kočí).