OLYMPIE HROZNĚTÍN - SOKOL CITICE 0:11
poločas: 0:5

Citičtí borci přehráli svého soupeře po všech stránkách. Byli jasně lepším týmem ve všech herních činnostech. O čtyři branky se postaral někdejší sokolovský baníkovec Jiří Prchal. Po dvou trefách zaznamenali David Peřina a matador Pavel Šiba, který si tenhle zápas náramně užíval. Po jednom gólu přidali Zucker, Verner a Moule.
V turnajové tabulce druhé Citice svého dosud jednobodového soka vůbec nešetřily. Rekordní střeleckou kanonádu začal brzy po zahájení hry Peřina, 0:1.

Další dva střelecké pokusy téhož hráče mířily těsně vedle, jeho třetí střela zpoza vápna už mířila znovu mezi tyče.
Brankář Olympie sice míč vyrazil, ale jen k dobíhajícímu Šibovi, který zblízka doťukl na 0:2.
Hra se odvíjela převážně na polovině vcelku neškodného Hroznětína a Citičtí přidávali další góly. Ve 22. minutě se opřel do míče Jiří Prchal a dobře mířenou ranou k tyči zvýšil na 0:3.

Brzy nato pálil z dálky znovu Peřina, ke sraženému míči se dostal Zucker a zblízka dorazil na 0:4.
Dle losu domácí Hroznětín branku Citic prakticky neohrozil. Dva průniky do pokutového území Sokola skončily bez úspěchu, ojedinělou prudkou střelu útočníka Olympie brankář Moule reflexivně vyrazil.

Ve 38. minutě byl faulován Peřina, na volný přímý kop se rozběhl Prchal a přesnou ranou upravil na poločasových 0:5.
Do druhé půle šly Citice s několika změnami. Bek Bardon si navlékl brankářské rukavice a postavil se mezi brankové tyče, gólman Moule se šel proběhnout a zahřát hrou v poli. A šlo mu to skvěle, byl u zrodu několika dobrých útočných akcí. Jednu z nich zakončil zcela volný Šiba, který si vychutnal brankáře a svým druhým gólem upravil stav zápasu na 0:6.

Tentýž hráč pak chvíli nato uvolnil Prchala a bylo to 0:7.
Odevzdaný soupeř už rezignoval. Hrubé chyby levého beka využil Peřina, který se zmocnil míče a svůj brejk zprava zakončil křížnou střelou ke vzdálenější tyči a gólem na 0:8.

Hroznětín se gólově neprosadil. Stoperem Pintou řízená citická obrana, vyztužená o nově zkoušeného Šoura a Maška, byla prakticky neprostupná.
V samotném závěru pak ještě Citice přidaly další tři branky. V 80. minutě svým čtvrtým gólem zvyšoval na 0:9 Prchal a o pět minut později jubilejním desátým gólem zakulatil skóre zápasu Verner, 0:10.
A to ještě nebylo vše. Dvě minuty před koncem se gólově prosadil také univerzál Moule a přizdobil výsledek na konečných 0:11.

Branky: 22., 39., 67. a 80. Prchal, 3. a 74. Peřina, 20. a 52. Šiba, 25. Zucker, 85. Verner, 88. Moule.
Sokol Citice: Moule (46. Bardon) – Kohout, Pinta, Šour, Bardon – Burda, Strolený, Prchal, Zucker – Šiba, Peřina. Ve 46. střídali Verner, Bufka, Mašek. Trenér Václav Medřický.
Rozhodčí: Kobielsky. ŽK: 1:2. Diváci: 20.