Nevlídné a mrazivé počasí ani čerstvý sněhový poprašek na ploše však nijak nezchladily vášnivé zaujetí ani zdravé nažhavení do hry. Béčko Chodova porazilo Nové Sedlo až gólem v poslední minutě a Lomnice porazila Habartov brankou mladého Veselého v posledních vteřinách hry.

SPARTAK CHODOV B - BU NOVÉ SEDLO 3:2
poločas 0:2

Dva rychlé úvodní góly novosedelského kanonýra Burdy a dvě pohotové branky chodovského Martina Vachníka v samotném závěru utkání byly průvodními znaky, ale také skutečnou ozdobou tohoto turnajového derby zápasu. Chodovské béčko otočilo nepříznivé skóre ve svůj prospěch až opravdu na poslední chvíli.

Úvod rušného duelu patřil Sedlu. Dva zástřelné pokusy Burdy v začátku zápasu gólový úspěch ještě nepřinesly, po čtvrthodině hry se už tenhle bombarďák trefil. A to parádně. Jeho prudký oblouk z pravého rohu šestnáctky zapadl přesně pod břevno, a bylo to 0:1. Krátce nato hlavičkoval na opačné straně hřiště Šustr zblízka nad branku a dravý brejk Vachníka vychytal brankář Kocourek.

Ve 21. minutě mladý Karásek přihrávkou zleva na zadní tyč znovu vybídl Burdu k zakončení a ten podruhé měnil skóre utkání, 0:2.
V prestižním derby zápase pak nakrátko vzplanuly vášně a na hřišti to párkrát zajiskřilo. Po chvilce se ale vše zklidnilo, oba celky se znovu začaly věnovat hře.

V závěru první půle se ještě blýskl Kocourek, který vychytal dvě gólovky soupeře.
Po změně stran se už více do ofenzívy hrnul Chodov. V 58. minutě se do centru Ezsenyiho vrhl Jiří Štěpán a pohotovou ranou zblízka snížil na 1:2.
Krátce nato pálil kousek vedle Bečvář, jeho další dobrou střelu Kocourek bravurně chytil.

Pak zase zabralo Sedlo. Po hrubé minele zadáků Chodova se dostal lacino k míči Burda, ale netrefil prázdnou branku. Na dobrý centr Jiřího Machulky nedosáhl mladý Šebl ani Valta. Netrefil se ani Josef Machulka.
Utkání se schylovalo k závěru, když Ondra Šustr přihrál Vachníkovi, ten šel sám na gólmana a podařilo se mu vyrovnat, 2:2.

Dvě minuty nato zaútočilo Sedlo a ze závaru před brankou nastřelil Zdeněk Rubáš tyč.
V 88. minutě se do odvážného průniku přes několik protihráčů pustil Vachník a svoji sólo akci zakončil přesnou ranou na 3:2.
Na tenhle obrat skóre chvíli před koncem už Sedlo nestihlo odpovědět, a tak chodovská rezerva slavila své druhé vítězství na tomto turnaji.

Branky: 58. J. Štěpán, 82. a 88. M. Vachník – 16. a 21. Burda.
Chodov B: Zahrádka – M. Štěpán, Rau, J. Štěpán, Kastl – Lembacher, Bečvář, St. Šustr, Ezsenyi – M. Vachník, O. Šustr. Trenér Josef Ševc.
N. Sedlo: Kocourek – L. Macák, Hejl, Kubelka, Zd. Rubáš – Petráček, Karásek, J. Machulka, M. Rubáš – Burda, Schildbach. Ve 46. minutě střídali Valta, Šebl, Josef Machulka.
Rozhodčí: Melničuk – Balhar, Hrnčál. ŽK: 1:0. Diváci: 30.