Střelecky se blýskl Michal Nemček. Z osmi vstřelených gólů svého týmu jich sám dal plnou polovinu. Tři branky vstřelil Petr Drobný a jeden gól přidal Martin Bulíček. Baník Union Nové Sedlo měl svůj A tým na kondičním soustředění, a tak k zápasu se Slavkovem vyslal do Sokolova své béčko doplněné o několik nadějných dorostenců.

SP HORNÍ SLAVKOV - BU NOVÉ SEDLO 8:0
poločas 4:0

Osm gólů do sítě soupeře rovnoměrně rozdělených do obou poločasů. To je výsledek snažení, ale i vzestupné formy hornoslavkovských spartakovců.
Skóre utkání otevřel už v 6. minutě střelec zápasu Michal Nemček, půl hodiny nato se po průniku do vápna umístěnou ranou trefil také Petr Drobný 2:0.

Mezitím prošel do pokutového území na opačné straně hřiště Zaučil, po tělesném kontaktu s brankářem byl rozhozen, a tak už nestačil akci zakončit.
Ve 38. minutě se Drobný trefil podruhé a zvýšil na 3:0. Další gól téhož hráče pro ofsajd neplatil, pěkný platný gól vstřelil krátce nato Martin Bulíček. Ve 42. minutě se mu vydařila pěkná akce, kterou zakončil střelou levačkou k tyči a gólem na poločasových 4:0.

Odpovědí byl ťukes Zajačika s Rychnou, ten sice dobře obstřelil brankáře, jenže netrefil branku.
V úvodu druhé půle pálil Rychna znovu a přesněji, brankář však míč chytil.

Po vydařeném protiútoku střela Bulíčka s tečí Drobného se jen otřela o břevno a skončila v zámezí, ale v 52. minutě se už tahle dvojice prosadila a připravila další gól. Pas Bulíčka prodloužil Drobný na Nemčeka, který nekompromisní bombou zvýšil na 5:0.

Minutu nato z podobně rychlé akce upravil Nemček na 6:0 a tentýž hráč dal v 59. minutě také svůj čtvrtý gól a zvýšil na 7:0.
To byly super chvíle Nemčeka, který v rozpětí sedmi minut, mezi 52. – 59. minutou, vstřelil čistý hattrick.
Chvíli nato přihrál Nemček Drobnému, jenže ten přestřelil.

Hosté se snažili, ale na dobře rozjetý Spartak nestačili. Zdeněk Rubáš, Rychna, Petřík i Pešák se sice snažili, ale zvrátit nepříznivý vývoj utkání nesvedli ani oni.

Deset minut před koncem utkání přihrál Nemček Drobnému, který korunoval dobrý výkon Spartaku brankou na 8:0.
V závěru ještě Drobný zaplachtil vzduchem, ale rybičkou na míč nedosáhl. Skóre se už neměnilo. Horní Slavkov porazil předposlední Nové Sedlo 8:0 a prokázal, že spartakovci fotbal umí.

Branky: 6., 52., 53. a 59. Nemček, 36., 38. a 80. Drobný, 42. Bulíček.
Rozhodčí: Hrnčák – Šmat, Balhar. ŽK: 0:0. Diváci: 30.