Baníkovcům nevyšel vstup do utkání, když po 51 vteřinách hry poprvé inkasovali z hole Kapičky. Druhou branku si domácí schovali až do poslední minuty první části, když v čase 19:13 skóroval Peřina. Po dalších pouhých šestnácti vteřinách hry se hostům podařilo alespoň snížit Dobřemyslem, po asistenci Sopra.

Rozhodující moment zápasu přišel mezi 28. a 35. minutou druhé části hry, kdy domácí zasadili hostům rovnou čtyři gólové údery, postupně se do sokolovské klece trefili Tondr, Lemfeld, Kapička a Peřina. Baníkovcům se sice podařilo hned ve 36. minutě snížit Topinkou, ale ve 38. minutě zvýšil již na 7:2 domácí Rudiš.

Ani třetí část nezačala pro hosty dobře, když se znovu již po minutě hry trefil Kapička. Sokolovští hokejisté sice opět rychle odpověděli Marečkem, již po necelé půlminutě hry, ale to bylo z jejich strany vše. V 57. minutě pečetil vysokou domácí výhru Měrtl.

HC Vlci Jablonec – HC Baník Sokolov 9:3 (2:1, 5:1, 2:1).
Branky: 1. Kapička (Kadeřábek), 20. Peřina (Zeman), 28. Tondr (Kapička), 28. Lemfeld, 33. Kapička (Beránek), 35. Peřina (Tondr, Kapička), 38. Rudiš (Lemfeld), 42. Kapička (Tondr, Petrmichl), 57. Měrtl (Stehno) – 20. Dobřemysl (Sopr), 36. Topinka (Bauer), 42. Mareček (Toms).