Úvodní pětačtyřicetiminutovka přinesla jedinou branku, a to z pokutového kopu. Ve 27. minutě se Radzinevičius obtočil kolem svého strážce a byl faulován. Německý rozhodčí Öllinger neváhal a ukázal na značku pokutového kopu. Exekuce se ujal Dejmek a propálil Choduru.

První poločas se převážně hrál na polovině Děčína, ale více jak jedenkrát se svěřenci Jiřího Dreiseitla prosadit nedokázali.
Do druhého poločasu musel sokolovský lodivod vystřídat brankáře Bertelmana. Ke konci prvního dějství se dostal do kontaktu s jedním ze soupeřů a dlouho byl ošetřován kvůli vyraženému dechu. Mezi tyče se tak po přestávce postavil Jakub Dvořák.

Úvod druhé půle lépe vyšel opět domácím. Za zmínku stojí střela Habaie z dvaceti metrů, která jenom prosvištěla nad břevnem.
Hostům se podařilo vyrovnat v 73. minutě, když se po standardní situaci prosadil Jan Majer. Dvořák neměl šanci zasáhnout. Následně Děčín ožil a vytvořil si další šance. Další branky se diváci nedočkali, a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1.

Sokolov B - Řezuz Děčín 1:1
Poločas: 1:0. Branka: 27. Dejmek (pk) – 73. Majer. ŽK: 3:2 (Janáček, Habai, Duben – Damčenko, Podolský). Rozhodčí: Öllinger - Ilg, Pfannenstein. Diváci: 160.
Sokolov B: Bertelman (46. Dvořák) - Nápravník, Duben, Knakal, Hucl - Habai, Janáček, Puchmertl, Komberec (67. Kratochvíl) - Dejmek, Radzinevičius (64. Čertík).
Děčín: Chodura - Mataj, Jirchář, Červenka, Dvořák (90. Líbal) - Demčenko (90. Marguš), Žáček, Novák, Podolský - Meduna (57. Kurty), Majer.