Juniorka sokolovského Baníku se po týdnu zimní přípravy postavila k prvnímu přípravnému zápasu proti starším dorostencům stejného klubu.
Trenér Jiří Dreiseitl zařadil do sestavy první dva ze trojice dorostenců, které zapojil do svého kádru, a to Bartoše s Pachtou. Vedoucí celek krajského přeboru také po většinu času zápas kontroloval a po brankách Kouby, Novotného, Plevy a Bartoše vyhrál 4:1. Branku staršího dorostu obstaral v 60. minutě Bartoš.

Trenér Jiří Dreiseitl byl s výkonem svých svěřenců po utkání vcelku spokojen. „První přátelský zápas na mě udělal dobrý dojem, jsem rád, že se klukům podařilo do utkání přenést to, co jsme zkoušeli v trénincích. Vytipovali jsme si tři dorostence, z nichž dva dnes nastoupili. Oba odvedli kvalitní výkon a předvedli, co v nich je. Třetím je Benda, který dnes bohužel nemohl nastoupit. Dobře zahráli také Hudec s Novotným a vzadu Ferko,“ uvedl.

FK Baník Sokolov A dorost – FK Baník Sokolov B 1:4 (0:2).
Branky: 75. Poborský – 5. Kouba, 10. Novotný, 48. Pleva, 60. Bartoš.
Rozhodčí: Chrástecký, Chládek, Hrnčál.
FK Baník Sokolov B: Makó – Šaloun, Oláh, Ferko (46. Burkyt), Vodrážka - Hudec, Pleva, Pachta – Bartoš, Novotný, Kouba. Trenér: Jiří Dreiseitl.