Jmenovitě Terezka Jůnová v kategorii kata mladších žákyň skončila na třetím místě, přičemž jí tentokrát nepřáli rozhodčí. Poté přišla na řadu kata mladších žáků, kde Richard Schmid po výborném výkonu tuto kategorii vyhrál. V kategorii kata starších žákyň startovaly Tereza Jůnová a Aneta Peterová. Pro Terezu to byl první start ve vyšší kategorii a hned velmi úspěšný. Všem přítomným ukázala obrovský talent a po skvělém výkonu si došla pro zlatou medaili. Aneta nakonec skončila na čtvrtém místě.

V další kategorii, dorostenek, měl Shodokan hned trojí zastoupení, Kláru Chudačikovou, Janu Kuderovou a Anetu Peterovou. Klára a Jana své souboje v prvním kole prohrály a dále nepostupovaly, ale Aneta si vedla velmi dobře a nakonec skončila bronzová.

Mezi juniorkami hájila sokolovské barvy Martina Kohárová, která se dostala do boje o bronzovou medaili, ale prohrála a skončila čtvrtá.
Další kategorií byla kata mužů. Zde se představili dva borci ze Sokolova, Vladimír Vrabec a Dan Krhút. Vláďovi se nepodařilo projít prvním kolem, a v turnaji tak skončil, zato Danovi se dařilo lépe a po skvěle zacvičených kata tuto kategorii vyhrál.

Zlato získala i trojice Terezka Jůnová, Richard Schmid a Adam Peter v kata týmů mladších žáků. Druhá trojice sokolovských karatistů Aneta Peterová, Klára Chudačiková a Jana Kuderová brala mezi dorostenkami bronzové medaile.
Na stupně vítězů vystoupali Sokolováci i v soutěži kumite. V kategorii dorostenců do 52 kilogramů si odnesl zlato František Šejda.
Mezi muži do 80 kilogramů bral Sláva Burian bronz, druhý zástupce Shodokanu Jiří Košař rovněž zlatou medaili.