Náborová tréninková jednotka pro chlapce narozené v letech 2000 až 2007, které se zúčastní hráč druholigového A týmu David Vaněček, se bude konat ve středu 8. června 2011 od 16:00 hodin na travnatém hřišti 6. ZŠ Sokolov (sídliště Michal).

FK Baník Sokolov, momentálně nejúspěšnější fotbalový klub v Karlovarském kraji, se netají vysokými ambicemi a je pověstný nadstandardní prací s mládeží. Klub spolupracuje s ligovými týmy (např. FK Teplice, AC Sparta Praha nebo FC Viktoria Plzeň) a také navázal kontakty s německými kluby ve Weidenu a Schwandorfu.

Fotbalovým talentům můžeme nabídnout sportovní růst pod vedením zkušených a vzdělaných trenérů mládeže, harmonický rozvoj osobnosti, návyk k pravidelnému tréninku, začlenění do kolektivu sportovců, pravidelné tréninkové jednotky, soutěžní a přátelská utkání nejen s týmy z regionu, zahraniční turnaje, v zimě halové turnaje. Kromě toho je pro hráče FK Baník možnost školní docházky ve sportovním středisku mládeže při ZŠ Pionýrů v Sokolově, se kterou klub dlouhodobě spolupracuje.

V případě, že vám termín nevyhovuje nebo máte zájem o bližší informace, můžete volat šéftrenérovi mládeže Mgr. Tomáši Provazníkovi 724431073 nebo koordinátorovi přípravek Manfredu Brandlovi 724431092. Splňte si sen a hrajte fotbal za Baník!