V příjemném prostředí útulného stadionu se hrál od počátku oboustranně spíše průměrný fotbal. Hned první příležitost v utkání využili domácí ke vstřelení branky Mückem, 1:0. Pražané si poté dokázali vytvořit převahu a díky výškové převaze hrozili hlavně ze standardních situací. Hosté se spíše soustředili na defenzivu a odvracení míčů do bezpečí.

V 16. minutě tak měli domácí další příležitost po rohovém kopu, ale po hlavičkovém zásahu skončil míč těsně nad břevnem Chodova. V 18. minutě byl po dalším centru úspěšnější Buzek, který hlavou zvýšil na 2:0. Následně zaúřadoval gólman Spartaku Pelech, který likvidoval další střelu, tentokrát z bezprostřední blízkosti.

Chodovští přece jen v poslední čtvrthodině první půle zvedli hlavu. Ve 29. minutě po závaru nedosáhl Kastl na centr do domácí šestnáctky. Ve 34. minutě se potom prodral do vápna Vachník, ale jeho střela levačkou těsně minula branku. Ve 41. minutě si ještě Bečvář nedoskočil na další přesný centr.

V úvodu druhého poločasu přineslo vzrušení zranění Vachníka, který byl převezen do střešovické nemocnice, ale naštěstí se nepotvrdily černé prognózy a chodovský hráč skončil jen se silnou pohmožděninou.

Hosté ale přesto pokračovali v aktivním výkonu z konce prvního poločasu. V 54. minutě po dlouhém autovém vhazování do šestnáctky domácích pálil Klemera v tísni z otočky těsně vedle.

V 71. minutě ale znovu udeřili domácí a opět po centru. Ten propadl do šestnáctky Spartaku na neobsazeného hráče, který vrátil míč zpět, kde jej sice nabíhající hráč špatně trefil, ale míč přesto usměrnil do chodovské sítě další volný hráč, 3:0.

V 73. minutě došlo na straně hostí k zajímavému střídání, kdy se, coby hráč do pole, podíval na hřiště také druhý brankář Šourek.

V 77. minutě přišla další příležitost Spartaku. Dlouhý nákop chodovského brankáře prodloužil hlavou Širochman až na nabíhajícího Kočího, ale ten svou střelou znovu o centimetry minul tyče domácí branky.

V závěru ještě bývalý ligista Mareš po rohovém kopu pečetil hlavou domácí výhru. V poslední minutě se pak mohl zapsat do střelecké listiny také náhradní gólman Chodova Šourek, který po centru usměrnil míč hlavou do domácí branky, ale rozhodčí zabránili kuriózní situaci odmávaným ofsajdem.

FC Přední Kopanina – Spartak Chodov 4:0 (2:0).
Branky: Mück, Buzek, Sýkora, Mareš. Diváci: 200.
Spartak Chodov: Pelech – Vondráčk, Štěpán, Širochman, Krupička, Kastl (73. Šourek), Klemera, Šteg, Vachník (49. Dušek), Bečvář. Trenér: Jiří Schveiner.