OSS Lomnice – FK Baník Sokolov D dorost 2:0 (1:0). Fotbalisté Lomnice po výhře v minulém kole nad Citicemi nezaváhali ani tentokrát a ve svižně hraném utkání si poradili s mladšími dorostenci Baníku Sokolov. Skóre zápasu otevřel v závěru prvního poločasu Štěpánovský, šest minut před koncem duelu potom pojistil výhru „silničářů“ Malinkovič.
Rozhodčí: Bubanec, Vaněček, Košina. Branky: 41. Štěpanovský, 84. Malinkovič.

Sokol Citice – FK Loket 3:1 (0:0). V prvním nedělním zápase padaly branky až ve druhém poločase. Po hodině hry poslal loňského vítěze turnaje z Citic do vedení Burda. Po dalších deseti minutách to však již bylo 3:0, když další dvě branky připojil Miroslav Moule. Hosté snížili pět minut před koncem utkání zásluhou Čápa.
Rozhodčí: Chrástecký, Hrnčál, Francúz. Branky: 60. Burda, 65. a 71. Moule – 85. Čáp.

Olympie Březová – Lokomotiva Karlovy Vary 1:3 (0:1). V posledním víkendovém utkání si favorit duelu připsal tři body po gólových trefách Vaňka, Režného a Salchana. Branku Olympie obstaral Kašpar.
Rozhodčí: Hrnčál, Chrástecký, Francúz.
Branky: Kašpar – Vaněk, Režný, Salchan.