Baníkovci přicestovali k zápasu do Toužimi s nepříliš početnou sestavou. Po rozcvičce navíc odpadl i Vystrčil a jedenáctce na trávníku zůstal na lavičce k dispozici ke střídání pouze náhradní brankář a do pole potom vedoucí mužstva Pavel Vašek.
Hostům také nevyšel úvod zápasu. Již ve 2. minutě otevřel po rohovém kopu hlavou skóre Mikula, 1:0. Domácí sice byli i v dalším průběhu hry aktivnější, ale kromě několika závarů si vážnější příležitost nevypracovali.

Ve 26. minutě tak mohlo být srovnáno. Vintířovský Macák poslal dlouhý centr do toužimské šestnáctky a následný hlavičkový zásah domácí obrany musel gólman Štěpánek vytáhnout s velkou námahou mimo své tyče. Ve 36. minutě ale zvýšil na 2:0 po dalším domácím rohu Nezval.
Hosté mohli po přestávce snížit Novákem, ten ale po svém sólu střílel jen do boční sítě. V 70. minutě tak přišel další domácí trest. Po špatně sehraném ofsajd–systému postupovali na branku Vintířova dva osamocení domácí hráči a nedali Střimelskému šanci, 3:0.

Po dalších dvou minutách hry sice vykřesal jiskřičku naděje na bodový zisk Novák, který snížil na 3:1, ale to bylo ze strany Vintířovských vše. Dušek poté střílel v 77. minutě jen těsně vedle, v 80. potom neproměnil svou „gólovku“ také Valach.

SK Toužim – Baník Vintířov 3:1 (2:0).
Sestava Vintířova: Střimelský – Novák, Macák, Škarda, Dušek, Nimrichter (80. Vašek), Černý, Sikora, Hejna, Szitai, Valach. Trenér: Jaroslav Maršík.