V pondělí se sokolovští fotbalisté vypravili na soustředění do Břeclavi, v jehož rámci mají také na programu poslední dva přípravné zápasy. V úterý sehráli první z nich, proti domácímu třetiligovému týmu.

V dresu Baníku se prostřídalo všech 19 hráčů, kteří na soustředění odcestovali. Po prvním poločase ale druholigový celek prohrával 2:0. „Utkání jsme odehráli v rámci soustřední a hráči byli tak trochu unavení. K zápasu ale nastoupili vlažně,“ vrátil se k nepovedené pětačtyřicetimimutovce Látal.
A tak následovalo přestávkové domlouvání. „Musel jsem zvýšit hlas, jelikož výkon nebyl dobrý,“ potvrdil dále kouč Baníku.

Jeho slova se ale neminula účinkem. Po dalším prostřídání dostali prostor také hráči kteří zatím tolik příležitostí nedostávali a sokolovští fotbalisté také třemi brankami otočili skóre, když se dvakrát do sítě Břeclavi trefil Mlika, jednou potom Geňo.
K poslednímu přípravnému zápasu nastoupí Sokolov v sobotu v Praze proti Bohemians 1905.

MSK Břeclav – FK Baník Sokolov 2:3 (1:0). Branky Baníku: Mlika 2, Geňo.