Chomutov - Sokolov B 2:1

Baník otevřel skóre utkání, rozhodčí však gól neuznali, i když se svěřenci Jiřího Dreiseitla hodně zlobili. Udeřilo na druhé straně. Domácí se ujali vedení, když ve 22. minutě skóroval Vait.

Ve druhém poločase hosté na Chomutov vlétli. Odměnou jim byla vyrovnávací branka, kterou vsítil Marek Kratochvíl v 51. minutě. Po vstřeleném gólu byl Baník aktivnějším celkem a tlačil se dopředu.
V 61. minutě však přišel šok. K udivení všech přítomných na stadionu se rozhodčí odhodlal písknout penaltu proti Baníku. Míč na značku pokutového kopu si postavil domácí brankář Radek Zaťko a překonal svého kolegu v brance Sokolova. Nutno podotknout, že odpískanou penaltou byli překvapeni i domácí hráči.

Po druhé inkasované brance přestavěl kouč Dreiseitl rozestavení. Baník začal hrát ještě aktivněji, ale jeho útočné snahy končily na praporku pomezního sudího nebo píšťalce hlavního arbitra.
J

uniorka Baníku tak potřetí za sebou nezískala ani bod, i když si to nezasloužila.

Branky: 22. Vait, 61. Zaťko (PK) - 51. Kratochvíl. ŽK: 1:2.
Sokolov B: Dvořák - Nápravník, Duben, Hrabáč (61. Bastl) , Doležal (70. Kouba) - Kratochvíl, Hucl, Prchal, Ferko - Bereczký - Čertík. Trenér: Jiří Dreiseitl.