Sokolov B – Most „B“ 1:2

První poločas přinesl vyrovnanou hru a dlouho se také hrálo bez vyloženějších brankových příležitostí. Tu největší měli ve 36. minutě hosté. Průnik mosteckého Fraňka uhasil až ve vápně domácí gólman Dvořák pouze za cenu faulu. K zahrávání nařízeného pokutového kopu se postavil sám postižený, ale střelou nad břevno domácí branky odmítl poslat hosty do vedení. V samém závěru ještě hosté zahrozili nebezpečnou střelou, která jen těsně minula domácí tyče.

Ve druhém poločase se diváci přece jen dočkali branky. Byl to ale domácí gólman Dvořák, který musel po střele Fraňka vytahovat v 52. minutě míč ze své sítě – 0:1. Juniorce se podařilo srovnat stav utkání až v závěrečném tlaku. Po několika vyložených šancích se v 84. minutě trefil Kratochvíl, který zužitkoval Prchalův centr z levé strany – 1:1. Po vstřelené brance se domácí dál tlačili do útoku s cílem vydolovat z utkání tři body. Po Čertíkově šanci ale udeřilo znovu na druhé straně hřiště. Po standardní situaci míč doputoval do šestnáctky domácích a Tonev ho poslal z bezprostřední blízkosti do sokolovské sítě – 1:2.

Branky: 84. Kratochvíl - 52. Franěk, 87. Tonev.Rozhodčí: Haltuf, Lerch, Váňa. ŽK: 36. Dvořák, 88. Vašata - 18. Procházka, 47. Diego. Diváci: 110.
Sokolov B: Dvořák – Kaplan, Hrabáč, Hucl (74. Duben), Vašata – Ferko (59. Kratochvíl), Bereczký (67. Pleva), Kura, Prchal – Komberec, Čertík.