Utkání sice nezačalo pro baníkovce dobře, když již ve druhé minutě inkasovali po nedůrazu před svou brankou. Ve 13. minutě však přišla gólová odpověď Jaroslava Nerada, který srovnal na 1:1. Proti houževnatě hrajícím domácím se do přestávky již hosté neprosadili, poprvé se tak šlo do šaten za nerozhodného stavu.

Krátce po zahájení druhé půle poslal sokolovský dorost do vedení obránce Melichar. Brankovou pojistku zařídil až v 89. minutě další obránce Baníku Fousek.
„Roudnice od začátku utkání potvrzovala, že má pracovitý, agresivní a rychlý tým. Dopouštěli jsme se mnoha chybových přihrávek hlavně v přechodové fázi hry.

Roudničtí celé utkání bojovali o každý metr hřiště. S hrou našeho mužstva spokojen být nemohu, ale chtěl bych ocenit nasazení a pracovitost v době, kdy se fotbalově příliš nedařilo. Byli jsme o něco lepším týmem, Roudnice však podala velmi dobrý výkon, podpořený nadstandardním nasazením,“ hodnotil utkání trenér Baníku Tomáš Hájek.

Roudnice nad Labem – Baník Sokolov 1:3
Branky: 13. Nerad, 50. Melichar, 89. Fousek.
Baník Sokolov: Martinec – Burkyt, Šaloun, Oláh, Melichar (50. Fousek) – Nicklas (46. Neudert), Jankovský, Vodrážka, Hudec – Kouba, Nerad.