Tuny potu. Tak ty během jedenáctého kola Fincentrumu krajského přeboru řádně orosily obličeje fotbalistů sokolovské juniorky. Suverén podzimní části krajské soutěže totiž málem premiérově ztrácel. Chyběly k tomu v duelu s dalším exdivizním týmem Hazlovem pouhé dvě minutky. Nakonec se však fotbalové štěstíčko otočilo zády k hazlovské jedenáctce zády, to když střelou v 88. minutě rozhodl o jedenácté výhře v řadě za sebou sokolovský obránce Jiří šaloun. Ve druhém utkání pak poměřily své fotbalové síly Mariánské Lázně na hřišti exdivizního Chodova. V tomto utkání se o všechny tři branky postarali právě mariánskolázeňští Viktoriáni, kteří si nakonec ovedzli velmi cenné a důležité vítězství.

Výsledky, 11. kolo:

Sokolov B – Hazlov 2:1
Hostující tým dorazil na horkou půdu baníkovců i s exsokolováky v základní sestavě. Do utkání tak proti ´svým´ nastoupili v dresu Jiskry například Lukáš Komberec či Miroslav Dočekal. V prvním poločase bylo k vidění brankových příležitostí jen poskrovnu, to když sokolovský Jankovský poslal svou střeleckou vizitku do levé tyčky hazlovské svatyně. Pak si dvakrát vylámal zuby na dobře chytajícím brankáři Hazlova Kindlovi baníkovec Kouba. Pozadu však nezůstali ani hosté, kteří pro změnu Baníku zle zatápěli z rychlých protiútoků, leč taktéž bez brankového efektu.
Až po obrátce stran si přišli fanoušci na fotbalové koření – góly. Baníkovci se ve druhém dějství totiž snažili co jim síly stačili, Hazlov pak oplácel jejich snahu střeleckými pokusy obzvláště ze střední vzdálenosti. Poprvé se měnil ukazatel skóre v 69. minutě, když si první přesnou ránu připsal na své konto sokolovský kapitán Tomáš Bereczký. Sokolováky vstřelená branka řádně nabudila, ale další šance Kouby, Šalouna či Bereczkého zůstaly nevyužity, a tak, tradičně přišel brankový trest. V 82. minutě namazal Dočekal Kombercovi, který se angličanem postaral o vyrovnání. Ztoho se však hosté neradovali moc dlouho. V 88. minutě napřáhl za hranicí vápna Šaloun a jeho projektil pročistil šibenici hazlovské svatyně.
Branky: 69. Bereczký, 88. Šaloun – 82. Komberec. Poločas: 0:0. Rozhodčí: V. Štěrba mladší – Hodač, M. Novotný, DS Kozel. ŽK: 3:4. Diváci: 180.
Sokolov B: Dvořák – Hudec (80. Burkyt), Oláh, Ferko, Šaloun – Bastl, Pleva (61. Novotný), Jankovský – Domin, Kouba, Bereczký. Trenér: Jiří Dreiseitl.
Hazlov: Kindl – Baar, Bláha, Šlesingr, Belovič – Tuček, Veleman, Šiman, Dočekal – Prokopec, Komberec. Trenér: Pavel Veleman.

Chodov – M. Lázně 1:2
Domácí vyhráli první poločas vlastní brankou hostujícího týmu. Mariánky pak ve druhém poločase obrátily stav ve svůj propsěch, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny kanonýr Pavel Chval.
Branky: vlastní – Chval 2. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Nehasil – Tichota, Janoušek, DS Vorel.

Fr. Lázně – Loko KV 3:0
Ve 32. minutě poslal domácí do vedení přesnou ranou Iterský. Od té doby byli domácí jasně lepším týmem a to, také vyjádřili i brankově. Před odchodem do šaten zvýšil na dvoubrankový rozdíl Sláma. Pak si vybral super chvilky františkolázeňský brankář Vachůn, který nejdříve zneškodnil parádní pumelici hostující hráče, a hned na to, vychytal Karlovaráky i při pokutovém kopu. vše pak uzavřel v podobě druhé branky v zápase domácí šutér Sláma.
Branky: 32. Iterský, 41. a 49. Sláma. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Hlavatý – Krejčí, Vaněček, DS Strmiska. ŽK: 0:1. Diváci: 115.
Fr. Lázně: Vachůn – J. Hibler, L. Hibler, Lávička (75. Křčíž), M. Větrovec – J. Větrovec, Országh, Eisenreich (67. Štefan), Sláma – Bastl (83. 83. Glazer), Iterský. Trenér: Milan Kolouch.
Lokomotiva KV: Ciprys – Kolář (52. Salcman), Pěkný, Matocha, Mitterpach – Horn, Diviš, Sulák, Belbl (67. Klich) – Jílek (86. Sedláček), Vaněk. Trenér: Jiří Štessl.

Další výsledky: Bukovany – Vintířov 2:0 (1:0). Branky: Krupička 2; Union Cheb – Nové Sedlo 2:0 (0:0). Branky: Hudeček, Řezáč; Aš – Ostrov 2:2 (1:2). Branky: Čerňanský, Hančík – Nerad, vlastní; Kr. Poříčí – Citice 4:1 (2:1). Branky: Kričfaluši 2, Moravec, Neudert – Stöckner; Fr. Lázně – Loko K.Vary 3:0 (2:0). Branky: Sláma 2, Iterský; St. Role – Toužim 2:3 (1:1). Branky: Drahoš, Slabý – Mikula, Nezval, Čermák.