Úvod zápasu nasvědčoval, že se v Sokolově bude hrát dobrý fotbal. Oba soupeři hráli aktivně, akce na obou stranách se střídaly.

To platilo zhruba do 20. minuty. Potom tempo lehce opadlo.

Když navíc hosté vstřelili ve 29. minutě vedoucí branku, výkon Baníku šel dolů.

Ani po přestávce se sokolovským fotbalistům na soupeře nepodařilo nic vymyslet. V 74. minutě navíc přidal druhý, pojišťovací gól Severočechů Dvořák.

"Soupeř vyhrál opravdu zaslouženě. Někteří naši hráči jsou již hodně dole, vůbec si nevěří, připadá mi to, že se i bojí míče. Je to očekávaný scénář potom, co se nám dařilo herně, ale výsledky nepřicházaly. Teď se nedaří již ani herně. Dobíhá nás situace po vyřazení v českém poháru na hřišti Karlových Varů, neustále se to řešilo a na můj vkus moc dlouho. Od té doby se nám nedaří. Teď už je na hráčích deka," uvedl zklamaný domácí kouč Aleš Jindra.

FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem  0:2  (0:1)
Branky:29. Leibl, 74. Dvořák
ŽK: 87. Machek - 19. Valenta, 44. Markytán, 59. Leibl, 65. Dvořák, 86. Zeman, 90. Vaněk
Rozhodčí:Bílek - Kovařík, Černý. Diváci: 803.

Sokolov: Dvořák I. – Blažek (55. Vaněček), Vondráček, Hofmann, Dřížďal (K) – Čada, Holub (80. Machek) – Dvořák II., Kobylík, Hrubý – Jurdík (61. Šamánek).
Ústí: Novák – Zeman, Valenta, Vaněk, Dvořák – Peterka, Martykán (K), Vacek – Moulis (88. Benčík), Veverka (85. Mujagič), Leibl (63. Pavlata).