Jaké byly vaše pocity ihned po utkání?
Pro nás je to něco neuvěřitelného. Porazili jsme Spartu, mistra ligy. Nevím, jak to mám vyjádřit a popsat.

Rozhodovaly penalty. Sparťané dvě nedali, ale vy ano…
Penalty jsou risk. Tipnete stranu a pak uvidíte, jestli tam ten míč půjde. Když ne, tak máte smůlu.

Už během třetí série jste vedli 3:0. Šel jste mezi tři tyče s úsměvem…
Věděl jsem, že na poslední penaltu půjde Kaple (Daniel Kaplan). Věděl jsem, že ji dá. Takže už jsem trochu slavil.

Ohlédneme se za prvním poločasem. Padly dvě branky. Vedli jste, ale pak jste dostali gól z penalty. Mělo se to pískat?
Knaky (Petr Knakal) byl v souboji s jedním hráčem. Oba dva se navzájem drželi. Bylo to jenom na rozhodčím, jestli to pískne. Asi byla, když to pískl. Co víc k tomu říci?

Poločas 1:1. Co vám říkali trenéři o přestávce?
Ve své podstatě nic. Nemáme si z penalty nic dělat. Výsledek byl stále 1:1. Měli jsme za úkol stále makat a přidat ještě nějakou branku. Tu jsme nakonec nedali, ale postoupili jsme na penalty.

Sparta ve druhém poločase přidala. Zatlačila vás a měla i více ze hry. Bylo to hodně nepříjemné?
To se dalo jenom čekat. Sparta je nejlepší tým u nás a počítali jsme s tím, že nás zatlačí. Nějaké šance sice měla, ale my jsme to ustáli. Pak přišly penalty a postoupili jsme. Je to super.