V předehrávaném 15. kole Krajského přeboru mužů se na půdě Spartaku Chodov představilo mužstvo Nového Sedla. Oba soupeře dělily v tabulce pouhé tři body, takže se očekával vyrovnaný duel. Po bezbrankovém prvním poločase se v druhé půli dvakrát trefil chodovský střelec Lukáš Kočí a Spartak si tak do tabulky připsal další cenné tři body.

Od prvních minut byla k vidění bojovná hra, která byla ovšem plná nepřesností. Do první šance se dostal hostující Farkaš, ale tomu se nepodařilo přehodit vyběhnutého domácího brankáře Zahrádku. Poté bylo k vidění pouze několik střel z dálky, které ovšem k brance nevedly. V prvním poločase se tedy diváci branky nedočkali.

Druhý poločas už byl pro diváky zajímavější a dočkali se i dvou branek. Více před branku se tlačili hráči Nového Sedla, kteří si vypracovali i několik dobrých brankových příležitostí.

V 60. minutě se řítil sám na domácího brankáře hostující Martin Werner, ale s jeho pokusem si brankář Zahrádka poradil. O deset minut později si s dvojicí obránců poradil chodovský střelec Lukáš Kočí a sám před brankářem Pelechem nezaváhal.
Po této brance se hostující hráči snažili vyrovnat, ale žádná jejich šance neskončila brankou. V 88.minutě se kolem hostujícího obránce prohnal opět Lukáš Kočí a střelou z hranice velkého vápna nedal Pelechovi šanci.

Chodov – Nové Sedlo 2:0 (0:0).

Branky: Kočí Lukáš 2. Rozhodčí: Berka Petr, Rousek Jan, Hodač Petr, DS Zdvihal Josef. Diváci: 358.
Spartak Chodov: Zahrádka – Kastl, Macák, Poborský, Šustr – Vachník, Kočí (90. Ploc), Šteg, Friedl (70. Volek), Bečvář (75. Půlpán)– Koranda (80. Kolařík). Trenér: Pinc.
Nové Sedlo: Pelech – Vican, Muller, Macák, Koudele (60. Kubelka) – Karásek, Werner, Machulka, Kovařík (83. Petřík) – Farkaš (86. Šebl), Rubáš (55. Rychna). Trenér: Suchý.