BU Nové Sedlo B - Spartak Chodov B 0:0 (0:0), PK: 3:0. Derby v Novém Sedle bylo skoupé na góly, prvních se čtyřicítka diváků dočkala až v penaltovém rozstřelu. Ze značky pokutového kopu byli nakonec úspěšnější domácí, a připsali si tak alespoň „malou" dvoubodovou výhru.

Rozhodčí: Melničuk Vladimír. Diváci: 40.

Baník Královské Poříčí B - TJ Staré Sedlo 3:1 (2:1). Po domácí porážce s vedoucím Krásnem čekal fotbalisty Starého Sedla další silný soupeř rezerva Královského Poříčí. Hosté sice u statku Bernard vedli, když jim ve 13. minutě zařídil jednobrankový náskok Karel Urban. Zásluhou Tomáše Reitmeiera ale domácí ještě do konce prvního poločasu otočili skóre ve svůj prospěch, po přestávce výhru Královského Poříčí pojistil Viktor Friml. Baníkovci tak Starému Sedlu částečně oplatili vysokou porážku ze začátku podzimu.

Branky: 20. Reitmeier Tomáš, 32. Reitmeier Tomáš, 63. Friml Viktor - 13. Urban Karel. Rozhodčí: Bubanec Miroslav. Diváci: 80.

FK Jindřichovice - TJ Lomnice B 2:3 (0:2). Třetí Lomnice po vysoké výhře nad Chodovem zajížděla na půdu šestých Jindřichovic, ty pro změnu v minulém kole překvapivě padly v Dolním Rychnově.

V prvním poločase se také hrálo podle formy obou celků z posledních zápasů, Lomnice vedla 2:0.

Krátce po přestávce ale snížil Petr Fojtík a začala gólová přestřelka, kdy během necelých pěti minut padly tři branky. Bezprostředně po Fojtíkově gólu totiž vrátil Lomnici dvoubrankový náskok Jan Veselý, ale s rychlou odpovědí přispěchal jindřichovický Tomáš Havlík. V 55. minutě tak byl stav 2:3. Střelci však přesné trefy vyčerpali a skóre se již do konce zápasu neměnilo.

Branky: 51. Fojtík Petr, 55. Havlík Tomáš - 15. Veselý Jan, 45. Dlesk Tomáš, 52. Veselý Jan. Rozhodčí: Procházka Jaroslav. Diváci: 30.

Baník Krásno - Baník Svatava 6:2 (5:1). Vedoucí Krásno na svém hřišti proti předposlední Svatavě žádné zaváhání nepřipustilo. Domácí vedli po poločase o čtyři góly, po přestávce se již zápas víceméně dohrával.

Branky: 12. Ruppert Lukáš, 24. Schlossbauer Roman, 37. Šereda Lukáš, 39. Šereda Lukáš, 44. Michalec Petr, 75. Husák Jan - 31. Reismüller Radim, 78. Pippenbacher Tomáš. Rozhodčí: Hodač Petr. Diváci: 30.

SK Oloví - SK Dolní Rychnov B 3:0 (1:0). Překvapení se nekonalo ani v Oloví, kam přijel poslední Dolní Rychnov, byť domácí potvrdili svůj hubený jednobrankový náskok až v poslední čtvrthodině, kdy přidali další dva gólové zápisy.

Branky: 6. Ďásek Daniel, 74. Havlíček Tomáš, 78. Ďásek Daniel. Rozhodčí: Koutský Tomáš. Diváci: 60.