VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Starší žáci Baníku přezimují na prvním místě

Sokolov - Podzimní část České ligy starších žáků je za námi, na prvním místě skupiny B přezimuje výběr FK Baník Sokolov U15.

19.11.2012
SDÍLEJ:

Milan Gabrle dovedl své svěřence k titulu podzimního mistraFoto: Tomáš Bouda

K rozhovoru jsme si proto přizvali trenéra mužstva Milana Gabrleho.

Jaké je vaše hodnocení průběhu první poloviny soutěže?

Zhodnotil bych ji kladně jak po stránce výsledkové, tak i herní. S kvalitou odvedené práce jsme s realizačním týmem spokojeni. To, že jsme na prvním místě, je hezké, ale umístění v tabulce pro nás není rozhodující, rozhodující je příprava hráčů na přechod do mladšího dorostu a celkově na dorostenecký fotbal. Pevně věřím, že v jarní části se nám ve větší míře podaří zapracovat i další hráče. Byl bych rád, kdyby toto mužstvo zůstalo pohromadě, jako celek má velkou kvalitu.

Je tedy týmový výkon jedním z hlavních aspektů vašeho tréninkového procesu?

Naše herní pojetí je založeno na týmovém výkonu, podpořeno hráčskými individualitami.

Jak dlouho již s touto kategorií pracujete?

U mužstva jsem od přípravky. Některým chlapcům bylo 5 let, když s fotbalem začínali.

Jakým způsobem je v klubu nastaveno trenérské obsazování jednotlivých kategorií mládeže a jak jste se k trénování dostal vy?

Jedním z kritérií jsou trenérské kvalifikace. Abychom jako FK Baník Sokolov mohli splňovat statut SpSM, který každoročně uděluje FAČR, musí trenéři dosáhnout určitého stupně kvalifikovanosti, v tomto případě je minimem na žákovskou ligu trenérská licence A. Trenérské obsazení má na starost šéftrenér mládeže FK Baník Sokolov Mgr. Tomáš Provazník se sportovním ředitelem Vítězslavem Hejretem. Já se dostal k této kategorii náhodou. Hrál jsem fotbal za Baník Sokolov a chtěl jsem, aby můj syn dělal sport, proto jsem ho přihlásil na Baník, ale trénovat jsem ho nechtěl. Chodil jsem se na něj dívat, ale po ukončení činnosti jednoho z trenérů mi bylo nabídnuto, jestli bych nepomáhal chlapce trénovat, a já jsem souhlasil. Od této doby jsem u mužstva.

K jak velké obměně kádru za vašeho působení došlo?

Tento kádr jde spolu pohromadě od přípravky, ale mužstvo jsme postupně doplňovali. Částečné doplnění proběhlo již v přípravce. Do žákovské kategorie přišlo přibližně šest nových hráčů.

Hráči vaší kategorie nepochází pouze z okresu Sokolov, ale z celého Karlovarského kraje, jak probíhal scouting těchto hráčů?

Výhoda pro nás byla, že jsme v přípravce hráli krajský přebor, vytipovali jsme si hráče, kteří by v budoucnu byli přínosem pro mužstvo. V žákovské kategorii to pokračovalo, ale už se hlásili sami rodiče s hráči, že mají zájem u nás hrát. Hráče jsme pozvali na tréninkové jednotky, někteří se prosadili, jiní ne. Také ostatní trenéři nám dávali informace o zajímavých hráčích.

Můžete nám představit nějaké výrazné individuality, které bychom mohli v budoucnu sledovat na trávnících druhé ligy v dresu Sokolova, či dokonce v Gambrinus lize?

Netroufnu si to říct. I když podle mého názoru tady takoví hráči jsou. Když na sobě budou pracovat, mít vůli něčeho dosáhnout a štěstí, tak to můžou někteří dotáhnout až na tu nejvyšší úroveň. Záleží jen na nich.

Jak byste hodnotil sebe jako trenéra, které trenérské přednosti na sobě můžete vyzdvihnout a na kterých si myslíte, že byste měl zapracovat?

To je těžké, hodnotit sám sebe, od toho je vedení klubu. Zakládám si ale na disciplíně týmu, chování a vystupování, to vše se potom odráží na výkonnosti mužstva. Zapracovat bych měl na svém koučování, někdy bývám moc impulsivní.

Minulý rok proběhlo finále žákovské ligy, do kterého se kvalifikuje pouze pět vítězů základních skupin, právě v Sokolově a vy teď máte k finálové účasti velmi dobře nakročeno…

Tak to by bylo super. Klukům bych to ze srdce přál, bylo by to hezké rozloučení s žákovskou kategorií. Moc hráčům se to nepovede, a potom až budou dospělí, tak si snad na to vzpomenou. Toto naše přání je však pořád velmi vzdálené a stále nás čeká mnoho práce.

Dosáhli jste již někdy v minulosti s tímto týmem nějakého podobného úspěchu?

Kluci vyhráli krajský přebor přípravek, po kterém jsme se zúčastnili republikového finále a stali jsme se vítězi Žákovské divize.

Jako vítěz podzimní části jste se také kvalifikovali na Nike Premier cup, kterého se zúčastní první dva týmy jednotlivých skupin a šest týmů ze Slovenska. Jaké máte před turnajem cíle?

Bude to velice těžký turnaj, ale pro nás je už odměna to, že jsme se tam vůbec dostali. V české lize jsou mužstva s větší tradicí a hlavně mají jiné možnosti ve výběru talentovaných hráčů z celé republiky. Náš cíl je dobře reprezentovat náš klub, město Sokolov a Karlovarský kraj jak v chování a vystupování hráčů na veřejnosti, tak nezklamat po sportovní stránce.

Jste již domluven s vedením FK Baník Sokolov na vašem dalším působení v klubu?

Ano, jsem, po skončení této sezony bych měl začít trénovat kategorii U12.

Autor: Redakce

19.11.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč

Prodavači v prodejnách Prodavačka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazečů:, -telefonicky (Vyrutová Jitka, 352 683 058, 724 861 761, p. Polčinová Olga 724 253 532), -e-mailem ( polcinova@zkdsusice.cz), -osobně na adrese Školní č.p. 587/5, 357 51 Kynšperk nad Ohří, popřípadě kancelář vedoucího střediska Sokolov na adrese: Sokolov, K.H.Borovského 1927), , Místo výkonu práce: COOP potraviny TUTY, Školní č.p. 587/5, 357 51 Kynšperk nad Ohří, , Upřesňující informace: , - vyučení nebo praxe v oboru, - mzda od 15.000,-Kč do výše dle dosažené tržby, - zaměstnání na dobu určitou do 30.6.2019 a poté na dobu neurčitou, , Zaměstnanecké výhody: stravenky + příspěvek na dopravu, , Pracovní doba: Po-Pá 6:30-18:00 hod. , sobota 7:00-12:00, neděle 8:00 - 12:00 hod.. Pracoviště: Západočeské konzumní družstvo sušice - kynšperk, Školní, č.p. 587, 357 51 Kynšperk nad Ohří. Informace: Olga Polčinová, +420 724 253 532.

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 20 000 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny potravinářského zboží typu MASNA/ UZENINY. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Upřesňující informace:, - Náplň práce:, - řízení pracovního kolektivu, vedení administrativy, objednávky, zodpovědnost za chod prodejny, - obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (příjem, příprava, skladování), inventury, - zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů, , Požadujeme:, - samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochota učit se, - vyučení v oboru prodavač nebo kuchař/číšník a praxe - VÝHODOU , - trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, - příjemné vystupování , , Nabízíme:, - zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned, - prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, - zajistíme důkladné zaškolení, - odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, , Zaměstnanecké výhody:, - nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, , Způsob kontaktu:, - telefonicky - 702 018 042, od 8:00 hod. - 17:00 hod. , - e-mailem - zidek@rabbit.cz, - osobně - Kosmonautů 5358, 430 01 Chomutov, 8:00 hod - 17:00 hod.. Pracoviště: Rabbit trhový štěpánov a.s. .- 003, 5. května, č.p. 317, 358 01 Kraslice. Informace: Jaroslav Zídek, +420 352 686 114,702 018 042.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč

Obsluha strojů a zařízení, montéři Obsluha výrobních strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Upřesňující informace:, - SŠ vzdělání s výučním listem nebo s maturitou, - Úroveň českého jazyka minimálně A1, , Zaměstnanecké výhody:, - stravenky, - firemní jídelna, - týden dovolené navíc, - příspěvek na dopravu, , Způsob kontaktu:, - e-mailem - info@ept.cz, - telefonicky - 352 350 234, 352 350 244, 355 337 400, od 8:00 hod. - 12:00 hod. a 12:30 hod. - 14:00 hod.. Pracoviště: Ept connector s.r.o., 357 09 Habartov. Informace: Gabriela Holubová, .

Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 14 740 Kč

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Odborný referent - oddělení právních vztahů k nemovitostem. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14740 kč, mzda max. 22170 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 30.5. 2018, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Katastrální pracoviště Sokolov, Boženy Němcové 1932, 356 01 Sokolov nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě podepsanou uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu kp.sokolov@cuzk.cz nebo prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: av8iedb)., Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo odborný referent – oddělení právních vztahů k nemovitostem, Katastrální pracoviště Sokolov “., , Na služebním místě jsou vykonávány zejména následující činnosti:, o Odborné činnosti při přípravě, výběru a vyhodnocování údajů o vzniku, zániku nebo změně práv k nemovitostem s využitím rozsáhlé podkladové dokumentace pro poskytování údajů z katastru nemovitostí,, o Vyřizování věcí ve správním řízení, posuzování podkladů pro správní řízení, provádění důkazů potřebných ke zjištění stavu věci a zajišťování důkazů,, o zajišťování odborných agend výkonu státní správy ve vymezeném dílčím úseku,, o samostatné vyřizování dílčích částí správního řízení podle běžných postupů, opatřování podkladů pro vydání rozhodnutí včetně jejich ověřování a došetřování, příprava usnesení o postoupení,, o na základě pověření ředitele Katastrálního úřadu pro Karlovarský kraj je zmocněn k podpisu rozhodnutí vydávaných ve správním řízení a dalším úkonům podle přílohy č. 4 Organizačního řádu Katastrálního úřadu pro Karlovarský kraj,, o provádí a odpovídá za veškeré administrativní činnosti spojené s vyřizováním vkladových řízení, příprava korespondence, vedení spisových obalů, zápis údajů do příslušných řízení, vydávání smluv, spolupracuje s obecními úřady, finančními úřady, okresním a krajským soudem, dalšími subjekty,, o kontroluje správnost výše úhrady správního poplatku v návrhu na zahájení řízení o povolení vkladu do katastru, provádí administrativní činnosti související s vybíráním nebo vrácením přeplatku., , Místem výkonu služby je Katastrální pracoviště Sokolov, Boženy Němcové 1932, 356 01 Sokolov ., , Bližší informace poskytne:, Ing. Martin Raška, Ph.D., Ředitel Katastrálního pracoviště Sokolov, Tel.: +420 352 357 760, e-mail: martin.raska@cuzk.cz. Pracoviště: Katastrální úřad pro karlovarský kraj - 001, Boženy Němcové, č.p. 1932, 356 01 Sokolov 1. Informace: Martin Raška, +420 352 357 760.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Modeláři pořádají výstavu

Ilustrační foto

Žáci dávali první pomoc. Problém měli s transportem zraněných

Unikátní objev! Vojenský prostor ukrýval tvrziště

Doupov – Unikátní objev se podařil archeologům územního odborného pracoviště Národního památkového ústavu v Lokti (NPÚ).

Dominuje pyl trav a obilovin

Sokolovsko – Pyl trav a obilovin bude dominantním alergenem pro příští období.

Ukájel se za dveřmi bytu ženy, kterou pronásledoval

Rotava – Ženu v Rotavě si náhodně vybral a pak ji soustavně obtěžoval. Za dveřmi jejího bytu se dokonce ukájel. To je případ osmadvacetiletého muže, který se teď bude před soudem zpovídat z nebezpečného pronásledování a z výtržnictví.

Slovanská epopej v Brně a proč už nepotřebujeme žádné další zákony: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 18. května 2018.

MS HOKEJ 2018 - AKTUÁLNÍ ZÁPASY

15.05 (20:15) Lotyšsko - Dánsko
15.05 (20:15) Rusko - Švédsko
17.05 (16:15) USA - Česko
17.05 (16:15) Rusko - Kanada
17.05 (20:15) Švédsko - Lotyšsko
17.05 (20:15) Finsko - Švýcarsko
19.05 (15:15) Švédsko - USA
19.05 (19:15) Kanada - Švýcarsko
20.05 (15:45) USA - Kanada
20.05 (20:15) Švédsko - Švýcarsko
DALŠÍ ZÁPASY❯❯

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT