První prohru si připsalo na účet chebské FC, které nepochodilo v Ostrově, kde řádil jako černá ruka mladíček Ondřej Nýber, který zařídil čtyři z celkových pěti branek Ostrováků. Až na čtvrtý pokus se dočkala bodů chebská Hvězda, která po boji uspěla na hřišti Citic. Na tři body dosáhlo doma Nové Sedlo, které zvládlo derby s Kynšperkem. Bod brala po nerozhodném výsledku karlovarská Lokomotiva, která se představila v Lomnici, kde pak neuspěla v následném penaltovém rozstřelu. První prohru musel skousnout Nejdek, který v kvalitním souboji hostil Mariánské Lázně, kterým zajistil tříbodový zisk střídající Jan Bílek. Tři body po divoké přestřelce ukořistila Toužim, která udolala výběr Královského Poříčí.

Březová - Chodov 5:0

Domácí na svém hřišti potvrdili roli favorita, když nováčkovi nastříleli pět branek.

Branky: 14. Václav Škoda, 15. Jan Kašpar, 39. Tomáš Bereczký (PK), 75. Michal Čuchraň, 85. Roman Domin. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Henych Kučka, Grůza, DS Novotný. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (69. Michal Bečvář). Diváci: 100.

Březová: Kocourek - D. Peterka (46. Veselovský), Burkyt (46. Slabyhoudek), Živný (46. Fojtík), Kašpar (62. P. Peterka) Bereczký, Domin, Elijáš, Škoda Čuchraň, Šellong. Trenér: Petr Peterka.

Chodov: Dutz - J.Macák (76. Janovský), Frána, Roulich, Dušek Kopecký (84. Jankovský), Šustr (65. Jiroušek), P. Macák, Vild Bečvář, Parth. Trenér: Petr Vakeš.

Citice - Hvězda Cheb 1:2

Domácí sice šli ve 14. minutě do vedení po brance Hamouze, ale hosté o čtyři minuty později srovnali Dobešem. Právě Dobeš pak po změně stran zařídil Hvězdě svou druhou přesnou trefou premiérový bodový zisk v podzimní části, který byl hned tříbodový.

Branky: 14. Miroslav Hamouz - 18. a 48. Miroslav Dobeš. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Hányš Chrástecký, Sieber, DS Skála. ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (90. Josef Bílek). Diváci: 70.

Citice: Rajtšlegr - Psota, Moule, Bufka, Vilček (49. Burda) Bílek, Pinta, Dlouhý (76. Šalena), Kessl Hamouz, Mika. Trenér: Lubomír Krupička.

Hvězda Cheb: Klimov - Hajmacher, Dobeš, Větrovec, Žídek Liguš, Hlivjak, Fidler Netrval, Hampl (90. Balák). Trenér: Radek Čížek.

Nové Sedlo - Kynšperk 4:2

Důležitou výhru urvalo na svém hřišti Nové Sedlo, které v derby pokořilo Kynšperk čtyřmi zásahy.

Branky: 11. Bedřich Rychna, 32. Filip Škarda, 79. Petr Karásek, 82. František Kovařík - 34. František Hanzlíček, 88. Radek Panajotov. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Jati Šmat, Štěřík, DS Vošmik. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

Nové Sedlo: R. Rychna - Vican, Müller, Lakatoš, Šebl Macák (64. Kovařík), B. Rychna (64. Petřík), Pelech (65. Pešák), Karásek Kaňok, Škarda (64. Sattler). Trenér: Stanislav Suchý.

Kynšperk: Karlík - Hanzlíček, Najman, Beran, Lhota Bobčík, Marek (6. Sassmann), Orgoník, Štryncl Panajotov, Šefl. Trenér: Roman Bělunek.

Ostrov - FC Cheb 5:0

V Ostrově se lámal fotbalové chléb až po změně stran, když domácí smázli hosty pětigólovým přídělem.

Branky: 48., 56., 62. a 75. Ondřej Nýber, 54. Milan Novotný. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Pešek Šmat, Fiala, DS Tomášek. ŽK: 0:1. Diváci: 160.

Ostrov: Süttö - Tomáň, Glanc, Matoušek, Filák (80. Toth) Liška, J. Horváth, Kobera (70. Luksch), J. Vrba (66. Wolf) Nýber (78. Lemák), Novotný (67. D. Horváth). Trenér: Ivan Filip.

FC Cheb: Klier - Eschler, Benkovský, Koloc, Speierl (64. Dulovec) Dvořák, Vondrášek, Sedlák (85. Kutlák), Prokopec Anděl, Altman. Trenér: Martin Speierl.

Lomnice - Loko KV 2:2 PK 4:2

Cennou remízu vydřela na lomnickém pažitu Lokomotiva, kterou spasil dvěma góly kanonýr Jakub Diviš. Lomnice pak brala i bonusový bod, když uspěla v penaltovém rozstřelu.

Branky: 35. Tomáš Zindl, 47. Daniel Novák - 48. a 59. Jakub Diviš. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kučka Henych, Grůza, DS Rajtmajer. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

Lomnice: Marka - Janovský, Šlais, Veselý (85. Jiří Kníř), Jan Kníř Zindl, Prečan, Novák, Hauf (55. Čipera) Malinkovič, Šváb (68. Pitner). Trenér: Ladislav Litvák.

Lokomotiva Karlovy Vary: Nádler - Durdis, Dvořák, Kolář, Malcát Kotrla, Žampach, Jelínek, Štěpán. Diviš, Kocmánek (75. Štípek). Trenér: Daniel Kopřiva.

Nejdek - M. Lázně 1:2

Hosté z Mariánek rozhodli o svém tříbodovém zisku až po obrátce stran.

Branky: 73. Antonín Mandous - 5. Vladimír Kafka, 75. Jan Bílek. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Godža Cvrk, Štěrba, DS Vorel. ŽK: 2:4. Diváci: 200.

Nejdek: Bílek -J. Rutrle, Sulák, J. Rutrle, T. Jílek Kinkal, Pilař, Pachta, Neudert (69. Mandous) Fr. Jílek, Kurtin (76. Falatek). Trenér. Marián Mecele.

Mariánské Lázně: Šmejkal - Šaliga, Cinkanič (71. Bílek), Jakubík, Novák Maule (63. Kabelák), Kotous, Drahorád, Kovář Kafka, Holub. Trenér: Štěpán Hirschl.

Toužim - Kr. Poříčí 5:4

Parádní přestřelku nakonec dotáhla do vítězného konce Toužim.

Branky: 34. a 83. Jan Vild, 44. Miloslav Hotěk, 54. a 85. Jakub Borek - 7. Milan Půta, 36. Tomáš Kričfaluši, 70. Roman Boček, 79. Robert Jelínek. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Štěřík Kučka, Vokoun, DS Novotný. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (75. Marek Tuschinovschi). Diváci: 100.

Toužim: Bronec - Štětka, Hejkal, Čermák, Drabík. Hudec, Borek, Klepal, Vild Hotěk, Bláha.

Kr. Poříčí: Dvořák - Miksa, Samek, Kričfaluši, Jelínek Číž, Půta, Kalous, Tuschinovschi Unger, Boček. (sei)