Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Toužim v Litoli na důležité body nedosáhla

Litol – Smůla. Toužimští fotbalisté anglický týden, který zakončili na hřišti FK Litol, v důležité body neproměnili, když si odvezli porážku 1:2.

8.4.2013 AKTUALIZOVÁNO 9.4.2013

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

Od úvodních minut se hrál v Litoli velmi zajímavý duel. Oba týmy se prezentovaly útočnou hrou, ale jako první se brankově radovali domácí, za které se trefil Cáska. Poté domácí mohli navýšit ukazatel skóre po pokutovém kopu, který ale Petrouš neproměnil. Po změně stran přidal v dresu Litoli druhou branku Ezeala, ale Toužimáci nic nevzdali a bojovali a jejich bojovnost také byla brankově odměněna, když se do střeleckých statistik zapsal Tomáš Bereczký. Poté mohlo být srovnáno, ale rozhodčí Martínek Toužimi jednu branku pro údajný ofsajd neuznal.
Litol – Toužim 1:2
Branky: Cáska, Ezeala – Bereczký. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Martínek. ŽK: 2:5. Diváci: 130.

Autor: Daniel Seifert

8.4.2013 VSTUP DO DISKUSE
Žlutou budovu, kterou využívala, musela ZŠ v Nádražní ulici letos přestěhovat do druhé, tzv. zelené školy.

Jaký bude osud školy po rekonstrukci?

Sokolovský objekt, ve kterém sídlí Zdraposo.

Město si stěžuje na projektanta

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.