Ztracený výherní lesk v rámci krajského přeboru opět fotbalisté Toužimi nabírají každým odehraným duelem. Po středeční dohrávce krajského přeboru, kdy pokořili na svém hřišti Královské Poříčí 2:1, si ve třiadvacátém pokračování soutěže odvezli pětibrankové vítězství z půdy nevyzpytatelného Vintířova. V tomto duelu se navíc hattrickem prezentoval toužimský forvard Karel Čermák. Naladěn na stejné tříbrankové vlně se vezl i hazlovský šutér Radim Prokopec, ten si pro změnu s chutí zastřílel proti Jáchymovu. Stará Role rozhodla o své výhře nad nováčkem soutěže Citicemi dvěma góly až v závěru utkání. Mariánské Lázně pak zvládly roli favorita v rámci derby, když dvoubrankovým rozdílem pokořily chebský Union. Tři body braly i Františkovy Lázně, které na půdě Nového Sedla rozhodly o svém vítězství až po zlepšené střelecké mušce ve druhém dějství. V karlovarském derby pak uspěl na své umělce Ostrov, který si poradil s karlovarskou Lokomotivou. Další porážku si naopak připsala na své konto Chyše, která nestačila na žihelské umělce na jedenáctku Královského Poříčí.

Výsledkový servis:

Vintířov – Toužim 3:5

V 11. minutě se zapsal do listiny střelců vintířovský Prokop. Hosté kontrovali o devět minutek později gólem Čermáka, který tím spustil v úloze dirigenta toužimský střeleckofotbalový orchestrion. Čermák totiž ve 29. minutě svou druhou přesnou ranou poprvé poslal svůj tým do vedení. Po změně stran pak přidal třetí trefu Toužimáků matador Jaroslav Hejkal a v 69. minutě zvýšil na rozdíl tří branek Miloslav Hotěk. Domácí poté snížili brankou Hrudkaje.

Poté si toužimský obránce Tichý jednu branku vstřelil nechtěně sám. Jenže Toužim profitovala ve Vintířově hlavně z dirigentské kopačky Čermáka, který si v 86. minutě na své konto připsal hattrick. Navíc tím uzavřel na krajský přebor málo vídaný fotbal bez obranných řad.

Branky: 11. Prokop, 73. Hrudkaj – 20., 29. a 86. Čermák, 53. Hejkal, 69. Hotěk. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Chládek – Aubrecht, Balhar, DS Strmiska. ŽK: 3:2. Diváci: 100.

Vintířov: Hudec – Vystrčil (72. Kotrman), Macák, Hrudkaj, Myslivec – Novák, Černý, Prokop (43. Nimrichter), Draxal – Neudert, Valach. Trenér: Jaroslav Maršík.

Toužim: Štěpánek – Malec (87. Krejčí), Metlický, Kanát, Čermák – Šimek (90. Drabík), Nezval, Hejkal, Tichý – Borek, Hotěk (80. Záluský). Trenér: Marek Daněk.

St. Role – Citice 2:0

Na starorolském pažitu padaly branky až po změně stran. Postarali se o to kapitán Staré Role Jan Stýblo a jeho klubový kolega Marek Pleva.

Branky: 87. Stýblo, 89. Pleva. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Chrástecký – Kobielský, Hrnčák, DS Stančík. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Stará Role: Nádler – Sochor, Pazdera, Hořt, Roubíček – Pavliš, Němec, Stýblo, Zuzkovič – Voborský, Pleva. Trenér: Jaroslav Slabý.

Citice: Veverka – Horník, Bardon, Pinta, Heřman – Moule, Prchal, Strolený, Dobřemysl (40. Bufka) – Peřina, Sopr. Trenér: Václav Medřický.

Union Cheb – M. Lázně 0:2

Hosté se ujali vedení v závěru první půle, když přesně mezi tři tyče zamířil Kafka. Po změně stran pak přidal druhou branku Mariánek Drahorád.

Branky: 34. Kafka, 87. Drahorád. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Šmat – Melničuk, Vokoun, DS Kozel. ŽK: 4:2. Diváci: 130.

Union Cheb: Buřič – J. Janota (44. Aleksič), Šneberger, Klepáček, Alexa (78. Stehlík) – Jadlovský (63. Houžvička), Janota, Rolník, Alexa, Dobeš – Hudeček, Těšínský. Trenér: Miroslav Šebesta.

Mariánské Lázně: Šmejkal – Hadač, Dvořák, Škrabal, Jakubík – Drahorád junior, Kovář, Drahorád senior, Semančík – Kafka, Kabelák. Trenér: Miroslav Zeman.

Chyše – Kr. Poříčí 0:3

Skóre utkání otevřel až po změně stran přesnou ranou hostující Gvizd. Druhou branku Poříčí poté obstaral Daniel Dufek. Tříbodovou pojistku pak přidal v podobě třetího gólu poříčský Šellong.

Branky: 55. Gvizd, 68. D. Dufek, 85. Šellong. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Rauch – Havel, Dungubel, DS Tomášek. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Chyše: Nekvapil – Vácha, Kadlec, Dorňák, Korec – Stědronský, Bouška, Velek, Kubinec – Laurich, Dvořák (stř. Hanzlíček, Zásněta). Trenér: Josef Šrámek.

Kr. Poříčí: Dvořák – D. Dufek, Hung, Gvizd, Správka – Provazník, M. Dufek, Rajchrt, Šellong – Moravec, Maxa (stř. Reismüller, Verner). Trenér: Miroslav Buják.

Ostrov – Loko KV 3:1

První branku utkání obstaral nechtěně do vlastní branky obránce Lokomotivy Matocha. Náskok Ostrova pak vymazal přesnou ranou Jakub Diviš. Poté ale začali střílet branky pouze Ostrováci, za které se postupně zapsali do střelecké listiny Kubeš a Jakub Dušek.

Branky: 55. vlastní (Matocha), 79. Kubeš, 88. Dušek – 65. Diviš. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Hlavatý – Henych, Janoušek, DS Vorel. ŽK: 0:2. Diváci: 80.

Ostrov: Süttö – Piskáček (65. Mahr), Hladík, Kislinger, Tomáň – Koročinský, Kubeš, Koky(80. Koudelka), Faktor – Dušek, Pitra. Trenér: Tomáš Štěpánek.

Loko KV: Ciprys – Kolář, Votík, Matocha, Mitterpach – Pěkný, Diviš, Karbula, Abderaman – Jílek,Vaněk (stř. Sedláček). Trenér: Jiří Štessl.

Hazlov – Jáchymov 4:0

Povinnou výhru domácím vystřílel hattrickem Radim Prokopec. O čtvrtou přesnou ránu Hazlovských se pak zasloužil Pavel Veleman.

Branky: Prokopec 3, Veleman. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Hányš – Adamec, Šmat, DS Zdvihal.

N. Sedlo – Fr. Lázně 1:2

Po bezbrankovém prvním poločase zařídili tříbodovou radost hostujícímu týmu dva kanonýři, a to Radek Kříž a Jan Šaliga. Za domácí si pak připsal na své konto čestný úspěch Jan Burda.

Branky: Burda – Šaliga, Kříž. Poločas: 0:0. Rozhodčí: M. Štěrba – Tichota, Klinger, DS Rajtmajer.