První branka padla netradičně již v 9. minutě kdy po nacvičeném signálu sokolovského mužstva skóroval Marek Kratochvíl. Ihned po rozehrání se však brankové radosti dočkali i hráči Chodova. To když Kaňok po samostatném průniku vybídl zpětnou přihrávkou ke skórování Zuckera, a ten nezaváhal.

Do konce první půle padla ještě jedna branka, do sítě Spartaku. Ve 26. minutě napřáhl z hranice šestnáctky kapitán Baníku Petr Pleva, ale jeho ránu vyrazil brankář Chodova Střimelský pouze před sebe, a dobíhající Hudák nekompromisně uklidil balon podruhé do chodovské svatyně.

Po změně stran se baníkovci prosadili střelecky i do třetice. To v 50. minutě zatáhl míč do pokutového území Chodova Doležal, a jeho zpětnou přihrávku poslal do sítě Spartaku Čertík. Účet derby pak uzavřel v 65. minutě sokolovský Hucl, který využil zaváhání chodovského brankáře Střimelského a zvýšil tak na konečný tříbrankový rozdíl.

Sokolov B – Chodov 4:1
Branky: 9. Kratochvíl, 26. Hudák, 50. Čertík, 65. Hucl – 10. Zucker. Poločas: 2:1. Diváci: 100.
FK Baník Sokolov B, I. poločas: Dvořák – Nápravník, Duben (38. Ferko), Hucl, Vašata – Kratochvíl, Pleva, Bastl, Doležal – Hudák, Čertík; II. poločas: Dvořák – Nápravník, Hucl, Vašata, Krupička – Kratochvíl, Pleva, Bereczký, Ferko – Hudák (57. Doležal), Čertík (75. Bastl).
Spartak Chodov: Střimelský – Dušek, Čermák, Správka, Vondráček – Mašek, Nezval, Svůra, Lorenc – Kaňok, Zucker (stř. Chlup, Širochman, Štěpán).